REKLAMA

Kuehne+Nagel i DAF Trucks Polska partnerami logistycznymi Maratonu i Półmaratonu Warszawskiego
Utworzona: 2021-09-13

Jako partner logistyczny firmy wspólnie dostarczą ciągniki siodłowe DAF i naczepy należące do Kuehne+Nagel oraz obsługę logistyczną dla zaplecza Maratonu.

Obie firmy zostały wybrane ze względu na pierwszoplanową rolę, jaką odgrywają na polskim rynku jako dostawcy rozwiązań transportowych w przypadku firmy DAF oraz rozwiązań dla łańcuchów logistycznych w przypadku firmy Kuehne+Nagel.

DAF Trucks Polska wspiera aktywność fizyczną jako element rozwoju osobistego niezwykle ważny w całościowym podejściu do zdrowia i wydajności ludzkiej. Są to elementy nierozerwalnie związane z filozofią firmy DAF, która ma ambicję pokonania dodatkowej mili po to, żeby dostarczać zawsze właściwych i najlepiej dostosowanych do warunków pracy w konkretnej firmie rozwiązań transportowych. Bycie najbliżej klienta i rynku wymaga dużej sprawności operacyjnej. Hart ducha i wytrwałość wykuwa się właśnie w efekcie realizacji osobistych ambicji w czasie zdrowej rywalizacji sportowej, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tych i kolejnych zmaganiach. Zapraszamy też do miasteczka przy parku fontann, gdzie przygotowaliśmy szereg atrakcji w tym po raz pierwszy publicznie w Polsce prezentację Nowej Generacji Pojazdów DAF – powiedział Mariusz Piszczek Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska.
Misja Fundacji „Maraton Warszawski” dotycząca popularyzacji biegania jest spójna z wartościami pielęgnowanymi w Kuehne+Nagel. Wspieranie pracowników w realizacji ich sportowych ambicji jest nieodłącznym elementem naszej kultury organizacyjnej. Wierzymy, że równowaga pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym pozwala naszym pracownikom na rozwój własnych pasji i samorealizację. Cieszymy się, że w tym roku możemy uczestniczyć w tym wydarzeniu i wspierać logistykę tak prestiżowej imprezy – komentuje Wojciech Sienicki, dyrektor zarządzający w polskim oddziale Kuehne+Nagel.
W Maratonie wystartuje 10 zawodników z firmy DAF Trucks Polska oraz 10 zawodników Kuehne+Nagel, a dziesiątki wolontariuszy wraz z rodzinami będą dopingować swoich kolegów i swoje koleżanki podczas ich sportowych wyczynów. Dodatkowo podczas całego dnia imprezy będzie można odwiedzić stoisko partnerów logistycznych w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie.

Źródło: DAF Trucks
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels