Eurologistics

Kierowca się liczy...
Utworzona: 2021-02-23

I to bardzo! Będą o tym przekonywać przedstawiciele spółki Delivry z Krakowa, którzy razem z redakcją Eurologistics zapraszają dzisiaj o godz. 12.00 na bezpłatny webinar "Kierowca ma znaczenie".

REKLAMA
Osoby, które zapiszą się na bezpłatny webinar otrzymają odpowiedź na wiele ważnych pytań związanych z kierowcami i biznesem transportowym. Dowiedzą się m.in. jak regularna współpraca z kierowcami przekłada się na jakość obsługi klientów oraz jak skutecznie angażować kierowców i poprzez grywalizację (wykorzystanie mechanizmów z gier dla wzmocnienia motywacji pracowników) osiągać korzyści w prowadzonej działalności. Managerowie firm transportowych otrzymają receptę na to jak zwiększyć poziom realizacji zleceń transportowych, poprawić terminowość dostaw, a tym samym podnieść jakość obsługi klienta.

Webinar poprowadzą przedstawiciele spółki Delivry: CEO Piotr Świętek (kierował pionem transportu w międzynarodowej korporacji) oraz manager sprzedaży Artur Ryszka (stworzył pionierski model dystrybucji systemu analizy czasu pracy kierowcy w czasie rzeczywistym).

Na webinar można się zapisać tutaj: kierowca ma znaczenie

Delivry razem z Eurologistics prowadzą badanie dotyczące wpływu jaki kierowcy wywierają na efektywność transportu. Wyniki badania zostaną przedstawione podczas webinaru, a po jego zakończeniu respondenci otrzymają materiały dotyczące przedstawionych na nim zagadnień.

Aby wziąć udział w badaniu, kliknij tutaj: ankieta

Źródło: Eurologistics, Delivry
Do ulubionych Eurologistics
Photo by Josh Hild from Pexels