REKLAMA

Transport drogowy - jak nie wypaść z zakrętu
Utworzona: 2020-10-16

Zapraszamy na szkolenie online, które odbędzie się 24.10.2020 od godz. 11:00.

Obawiasz się, że twoja firma wypadnie z zakrętu? Jeśli potrzebujesz fachowej wiedzy i masz dość teoretyków, którzy sprzedają ogólną wiedzę to jest to dla Ciebie idealna propozycja. Szkolenie zostało podzielone na trzy bloki. Możesz zapisać się na jeden, dwa lub wszystkie w zależności od twojego zainteresowania.

1. Blok - godzina 11:00 - 12:00, prowadzony przez Jerzego Różyka.
Załadunek towaru to nie zawsze Twój obowiązek. Zobacz kiedy musisz, a kiedy nie możesz tego robić.

Przepisy prawa przewozowego nie nakładają na przewoźnika obowiązku załadowania towaru. Taki obowiązek ma nadawca. Warunki umowy mogą jednak nakładać taki obowiązek na przewoźnika. Jeżeli zamierzasz sam załadować towar na naczepę, sprawdź najpierw, czy możesz to zrobić. Nieuprawniony załadunek może Cię bowiem sporo kosztować.

2. Blok - godzina 12.10- 13.10, prowadzony przez Aleksandrę Okonowską
Czas to pieniądz, czyli jak dobrze planować czas pracy kierowcy i nie płacić kar.

Odpowiedzialność za przekroczenia norm czasu jazdy, przerw i odpoczynków (czasu pracy) spoczywa zarówno na kierowcy jak i na pracodawcy. To w jaki sposób zostanie zaplanowany czas pracy kierowcy będzie wpływało nie tylko na terminowe wykonanie umowy, ale pozwoli również na uniknięcie kar za naruszenie przepisów oraz roszczeń z tytułu opóźnienia dostawy. Odpowiedzialność za złamanie obowiązujących przepisów może zatem ponieść również spedytor pośredniczący w przewozie. Czy to jest dla Was ważne?

3. Blok - godzina 13:20 - 14:20, prowadzony przez Michała Myszkowskiego
Czy wiesz kiedy skończy Ci się „siano” na koncie?

Czy na pewno wiesz kiedy firma zarabia? Jak u Ciebie z planowaniem budżetu? Czy znasz pojęcie wrażliwość marży? A wiesz może czym się różni marża pierwszego stopnia od EBITDA? Ustalasz stawki za przewóz, ale czy wiesz jak robić to prawidłowo?

Więcej informacji TUTAJ

Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels