REKLAMA

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

W gąszczu przepisów bezpieczniej z zaufanym partnerem
Utworzona: 2020-09-09

Specjalistyczna wiedza i doświadczenie mierzone latami praktyki i sukcesami w danej dziedzinie to niezaprzeczalne atuty w każdej branży. W transporcie drogowym, który funkcjonuje w gąszczu skomplikowanych przepisów prawa - krajowych i międzynarodowych - wiedza i doświadczenie liczą się podwójnie. Warto to wziąć pod uwagę przy wyborze partnera w zakresie obsługi prawnej.

Nasza wieloletnia działalność w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, aktywne uczestnictwo w ogólnopolskich konferencjach branżowych, szereg postępowań sądowych zakończonych sukcesem, jak również skutecznie przeprowadzone restrukturyzacje przedsiębiorstw pozwalają stwierdzić, iż z pewnością na przestrzeni tych lat uplasowaliśmy się wśród najskuteczniejszych kancelarii prawnych specjalizujących się w obsłudze prawnej tej właśnie gałęzi prawa, o czym świadczoną chociażby referencje uzyskane od naszych wieloletnich Kontrahentów.

Dzięki doświadczeniu w obsłudze przedsiębiorstw transportowych, udało nam się wypracować szereg optymalnych rozwiązań prawnych, doskonale sprawdzających się w obecnym stanie prawnym oraz aktualnej sytuacji na rynku transportowym. Za pomocą specjalnie przygotowanej i dostosowanej palety usług prawnych oraz dzięki dużej elastycznością przy nawiązywaniu współpracy – jesteśmy w stanie pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa prawnego również Państwu.

Poniżej w skrócie kilka z naszych głównych specjalizacji:
  • Przekształcenia, podziały, fuzje przedsiębiorstw transportowych
  • Obsługa prawna w zakresie tematyki związanej z prawem przewozowym, konwencją CMR, reklamacjami na gruncie tychże aktów prawnych
  • Dochodzenie odszkodowań z tytułu szkód w przewożonym towarze czy kolizji komunikacyjnych
  • Zastępstwo procesowe w sprawach z tytułu roszczeń pracowniczych
  • Szkolenia dedykowane dla przedsiębiorców, spedycji, kadr oraz kierowców
  • Wykonywanie ewidencji czasu pracy wraz z wyliczeniem płacy minimalnej milog/loi macron, jak również udzielanie przedstawicielstwa zagranicznego
  • Stała Obsługa Prawna dla przedsiębiorstwa transportowego
  • Windykacja z tytułu usług transportowych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń
+48 531 560 920

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ
Do ulubionych

Fotografie


Photo by Josh Hild from Pexels