REKLAMA

Potwierdzają najwyższe normy bezpieczeństwa w przewozach
Utworzona: 2020-07-15

PEKAES, czołowy operator logistyczny, ponownie otrzymał potwierdzenie spełnienia wymagań normy Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Łańcucha Dostaw ISO 28000:2007. Certyfikacja stanowi zapewnienie, że firma działa skutecznie, a procesy w przewozach spełniają światowe normy bezpieczeństwa w zakresie spedycji całopojazdowej krajowej i międzynarodowej.

ISO 28000:2007 dotyczy systemu zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw. Norma w tym zakresie pomaga firmom logistycznym, produkcyjnym oraz usługowym zminimalizować ryzyko wystąpienia incydentów mających wpływ na realizację usług. Szacowanie ryzyka w tym zakresie i podjęte na tej podstawie środki prewencyjne zapewniają ciągłość biznesu i bezpieczeństwo świadczonych przez PEKAES usług.

PEKAES uzyskał certyfikat ISO 28000:2007 w maju 2018 roku, po dwuetapowym audycie certyfikującym. Jednostka certyfikująca ISOQAR CEE w pierwszym etapie sprawdzała dokumentację, a następnie funkcjonowanie całego systemu zarządzania w firmie. Z kolei w maju 2020 roku odbył się drugi audyt przeglądowy, na podstawie którego ISOQAR CEE wydał pozytywną opinię w sprawie utrzymania w PEKAES certyfikatu ISO 28000:2007.

Jako nieliczni z naszej branży możemy się pochwalić certyfikatem, który został wydany przez ISOQAR, jednostkę działająca na rynku międzynarodowym. Certyfikacja systemu zarządzania Bezpieczeństwem Łańcucha Dostaw jest zapewnieniem dla naszych Klientów, że działamy zgodnie z światowymi normami w tym zakresie. Zdecydowanie gwarancja bezpieczeństwa dostaw jest naszym priorytetem. – mówi Paweł Polnik, Dyrektor ds. Jakości i Bezpieczeństwa PEKAES.
Źródło: PEKAES
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels