REKLAMA

Ponad 2100 wyprodukowanych jednostek
Utworzona: 2020-02-13

2019 rok był dla firmy WESOB Sp. z o.o. pod wieloma względami rekordowy. Liczne zakupy flotowe, wymiana taboru i wzrosty na rynku usług transportowych, przełożyły się na rekordowe wyniki WESOB-u, producenta pojazdów, przyczep i zabudów marki WECON.

REKLAMA
W ciągu 251 dni roboczych w 2019 roku, Wesob wyprodukował rekordowe 2120 jednostek. Oznacza to, że przy pracy na dwie zmiany, co dwie godziny trafiał do klienta gotowy do pracy produkt. Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz elastyczności i dobrej organizacji pracy, firma przekroczyła zakładane cele aż o 20%. Wykorzystując dobrą koniunkturę na rynku i bazując na sprawdzonej jakości swoich wyrobów oraz rzetelnej opiece posprzedażnej, WESOB przez ostatnie trzy lata zwiększał produkcję średnio o 340 jednostek, licząc rok do roku.

Według naszych danych, dzięki wysiłkowi załogi, nasza pozycja lidera na rynku przyczep i zabudów przestrzennych potwierdzona została 25% udziałem w rynku informuje Piotr Mertens, dyrektor ds. techniczno-handlowych WESOB Sp. z o.o.

W 2019 roku Wesob wyprodukował łącznie 708 przyczep. Z tej liczby 620 przyczep zostało zarejestrowanych w Polsce. Według danych PZPM, Wesob jest jedynym producentem przyczep, który zanotował wzrost rejestracji w minionym roku, osiągając 7,5% wzrost.

Należy pamiętać, że takie sukcesy nie biorą się znikąd. To efekt wieloletniej pracy i dobrych relacji z klientami. Szanujemy ich pracę i czas. Znamy ich potrzeby i dostarczamy produkt szyty na miarę. To procentuje. W naszej branży liczy się coraz częściej jakość i zaufanie niż najniższa cena komentuje wyniki firmy dyr. Piotr Mertens.
2019 rok był okresem szczególnie sprzyjającym wzrostom w branży transportowej. Według firmy w 2020 roku należy liczyć się z korektą rynku. Jednak dzięki dywersyfikacji rynków zbytu i wieloletniej współpracy z marką WECON, WESOB z optymizmem patrzy w przyszłość.

Zauważone w połowie 2019 roku pierwsze się symptomy spowolnienia branży transportu międzynarodowego, przełożyły się na mocniejsze zaangażowanie firmy w nietypowe, niestandardowe rozwiązania oraz mocniejszym promowaniem nowych produktów jak np. zabudowy izolowane.

W ofercie pojawi się niebawem nowy produkt w segmencie zestawów lekkich „2+1”. Będzie to zestaw przestrzenny o poprawionych parametrach wagi przy zachowaniu dotychczasowej wytrzymałości konstrukcji.
https://www.wesob.com.pl/spolkaDo ulubionych