REKLAMA

Po prostu jedź, a oni zajmą się resztą
Utworzona: 2019-12-02

Elastyczne podejście do usługi wynajmu pojazdów to wyjście naprzeciw potrzebom przedsiębiorców małych i dużych, działających w różnych branżach. Z tego względu z początkiem listopada br. DBK Rental wprowadziło usługę najmu krótkoterminowego – od 1 dnia do 12 miesięcy.

REKLAMA
Oferta wynajmu krótkoterminowego jest skierowana do firm, które poszukują sposobów na optymalizację floty bądź zaspokojenie potrzeb transportu krótkoterminowego. Korzystając z wynajmu krótkoterminowego mogą one powiększać flotę w momentach zwiększonego zapotrzebowania – np. w okresach letnich czy świątecznych. Wynajem krótkoterminowy to również rozwiązanie na sytuacje nieplanowane, wymagające szybkiej reakcji, jak usterka pojazdu. Korzystając z wynajmu krótkoterminowego, klienci mogą szybko odzyskać mobilność i korzystać z naszego pojazdu w charakterze pojazdu zastępczego mówi Artur Nowicki, Prezes Zarządu DBK Rental.

W ciągu najbliższych 4 lat flota DBK Rental, która liczy obecnie ponad 3000 pojazdów ma się powiększyć do ponad 7000. Marka posiada przy tym najmłodszą flotę pojazdów w Polsce. Średni wiek pojazdu to 17 miesięcy, co pozwala klientom na zachowanie pełnej mobilności, spełniając przy tym najnowsze normy emisji spalin. Wszystkie pojazdy we flocie są wyposażone w zaawansowane urządzenia telematyczne pozwalające na efektywne zarządzanie pojazdami, jak i kierowcami, co wpływa na obniżenie kosztów transportu oraz zwiększa bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: Grupa DBK
Do ulubionych