Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Co zrobić z ponad 600 tysiącami kierowców, którzy będą tracić miejsca pracy?

ID: 279057


W środę Parlament przyjął nowe środki, uzgodnione już z Radą, w celu wzmocnienia celów redukcji emisji CO2 dla nowych pojazdów ciężkich (HDV).

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (34)

tagoo
Czy ktoś ma pomysł na tańsze, szybsze i skuteczniejsze rozwiązanie problemu z lewakami i ekoświrami z Brukseli, Berlina i... Warszawy? !
~Kuc
Coś na dobry początek.
Policja zatrzymała w Hadze Gretę Thunberg, która uczestniczyła w demonstracji klimatycznej. Szwedzka aktywistka klimatyczna wraz z grupą około stu osób próbowała blokować holenderską autostradę A12.
tagoo
Powinni jej jeszcze zgodnie z tradycją holenderskiej gościnności, wpier. dolić pałą po du. pie...
W końcu jest już dorosła i jak może brać pigułkę dzień PO, to może i wybrać pałą po du. pie od policmajstrów...
Na tych oszołomów nie ma innego skuteczniejszego lekarstwa...
~Baj
600 tys zorganizowanych ludzi to ogromna siła. Która może wywalczyć należne jej mienie
~miMao
Fczoraj tak popiłem, ze wincej nie daem radem.
Nie byo MAO.

No to się zaczyna wielki kryzys.
Juz od dawna piszę, ze firmy nie chcą mnie przyjąć i że brak kiero to bajka wciskana małym dzieciom.
Widzę ze nie szukają kierowców aby był, Szukaja najtańszego i najlepszego.
Wszelkie kierowcę MAO takie jak ja, są skazane na dziadów co zbankrutują i zostawia MAO na lidzie bez kasy.
Żadna normalna forma nie zatrudni dzisiaj marudę MAO jak ja.
Juz na samej rozmowie zostajesz oceniony, albo cie zatrudnią i będziesz jezdił za 150 zł dniówka :) albo nie. Będziesz siedział za darmo w domu a na twoje miejsce będzie 600. 000 kierowców.
Masz wybór. 150zł albo 0 zł.
MAO!
~tak
co takiego może wywalczyć? Zawiało bolszewikiem.
~miMao
A dziady właśnie szukajo kierowców z filipin, z dzikich stepów, sciógajo kolejne miliony z ukrainy, Białorusi, z każdego zakątka dziczy. Chcą płacić 50zł dniówki za 24 h ciężkiej pracy.
Kierowców będzie 1000 na jedno auto. znajdzie się chętny za 50zł
~miMao
Bedom se dziady przesiew robiły.
Za byle co wywalą kiero. Kiero juz nie podskoczy, bo jak wyleci to roboty nie znajdzie przez rok. A kiero nigdy nie myślał mądrze o przyszłości. Nie pezjmował się tymże poza kierownica nie jest prawie nic wart. Że nie zarobi nawet najniższej. Że nie będzie żadnym innym pracownikem a tylko może być tanim kiero.
Kiero nabrał kredytów, pokupował drogie auta,
nie nauczył się skromne żyć.
Kiero przewala masę kasy na nic. Kiero bez kiery padnie gorzej niż dziady bez kiero. Bo dziady tera kierów będą miały w setkach tysięcy.
I się zacznie licytacja. Kto pojedzie taniej na dłużej.
Będzie 30 dni za 5000zł
ktoś przepije ze za 4500 pojedzie, kolejny za 3500, za 2000 ! Bo bank kiero będzie ścigał, dom zabierze jak kiero na ratę nie zarobi.
Kiero pośle zonę do pracy, z wypłaty kieo będzie spłacał kredyt a z najniższej wypłąy żony ledwie żył.

I tak z milionera z podstawowym wykształceniem, zrobi się nagle dziad bez kasy. I to jest przyszłość każdego kiero. Będzie się dziadowi kłaniał w pas, kawkę przynosił i robił za 50 zł dziennie.
Bo inaczej kiera komornik zamknie w pace na dłuuugo. Bo kiero ma pół miliona kredytu :)

To se kiery padnom.
I dobrze. się zredukuje liczba prymitywów.
Tak koledzy bo większość z was to do takiej roboty się nie nadaje. Dostaliście tą pracę przypadkiem. NIe macie umiejętności, wiedzy ani chęci do takiego zawodu.
Minimim matura, znajomsć angielskiego, chęć do pracy. A nie buraku po podstawówce nie mówiący nawet w polskim. NIe potrafiący nic poza narzekaniem jak JA! :)
MAO ! I ja wiem, ze to mój koniec kariery.
Mój i wszystkich podobnych.
~miMao
JA siem zapisałem zaocznie na szkole średniom i się uczę anglika.
Zrobiem maturę i bedem znał słowa a angielskim :)
I jak was jusz wywalą za kiery. to ja! przyjdę i pracem dostanę.
Przyjdę do dziada w drogim eleganckim ubraniu, uśmiechnę się i zaproponuje profesjonalne wykonanie pracy za określona prace na umowie B2B.
Każdy dziad mnie weżnie, a ja uniknę płacenia ogromnych podatków.
Wy będziecie robić za 50 zł dniówka, a ja za 1000zł.

BOM JA miMAO!
Wielki pijok, maruda, ale z realnymi celami i wytrwałością w osiąganiu wyznaczonych celów.
MAO !

A te co wczoraj myślałem że jestem juz milionerem, okazało się że nie. Facet mnie okłamał. Obiecał ale nie był szefem dużej firmy, a zwykłym kłamliwym kiero. Kasy nie miał. Kłamał.
tagoo
A to ch. uj na Donaldowych łapach...
~Pawel/kierowca
A zobaczycie sami, będą te elektryki jeździć choćby musiały kosztować 4 razy tyle niż dzisiejsze ciężarówki w dieslu, ale jestem na 100 % pewien że dzięki ekowariatom tak drastycznie podniesiony koszt transportu spowoduje że za wszystko będziemy płacić 4 razy tyle co dzisiaj. Idioci oderwani od rzeczywistości ( europarlamentarzyści ) zarabiający po 8 tys euro na miesiąc dadzą sobie rady. Tyloma milionami ludzi rządzi kilkuset idiotów : (
~Słabe
Wysokie koszta transportu spowodują redukcje usług, jakże tępionych przez ekologów z uwagi na emisję co2. Mniej usług to mnijeszy transport wszystkiego. Do tego dochodzi redukcja Europejskiej populacji o kilkadziesiąt milionów w ciągu 10 lat i mamy ograniczenie transportu, tym bardziej dotkliwe że nie dośc że będzie mniej frachtów, frachty będą słabe bo w końcu będą obciążone opłata klmatyczmą to jeszcze na transporcie będą wymuszane inwestycje w nowe, hiper ekologiczne technologie.
~Słabe
Prosty wzór na emisję co2, którą należy ograniczyć CO2 = PxSxExC
gdzie:
CO2 - to "trujący" gaz do redukcji
P - liczba światowej populacji
S - liczba usług do których ma dostęp pojeduńczy ludź
E - poziom zużycie energii przez daną usługę
C - co2 produkowane na jednostę energii, czy jakoś tak.

Tutaj Bill Gates wyjaśnia powyższy wzór s://www. youtube. com/watch?v=SpSMGxnp Cmo
~Słabe
Bill Gates Explainer: Energy equation
To było wiele lat przed kowidem, niketórym obostrzenia pandemiczne i jednocześnie wdrażany od 2019 roku zielony ład skojarzyły się z depopulacą, o której Bill też wspomina, ale w innym kontekście.
Kowidziaże, którzy chcieli .owac (dosłownie tak było) zdrowych na umyśle i ciele ludzi za nie tańczenie jak partia zagra lub niechęć do podejrzanych preparatów nawet teraz powtarzają (sa taczy dziennikarze) że nie wiedzieliśmy z czym mamy do czynienia... nie wiedzielsmy ze wirus koronowy został odkryty w latach 70-tych i był doskonale znany nauce, ba! był badany bo jest główną przyczyną (nie skutkiem) śmierci w krajach rozwiniętych u ludzi z rakiem, cukrzycą, niedożywioniem, wyziębieniem itd. jest "obiecujący" jak niektórzy wspominają w kontroli populacji geriatrycznej.
~Hycel
Czas na polexit i zgłoszenie akcesji do grupy krajów brics.
~300D
taa jasne, z nato też wyfruńmy, bedzie taniej
~kiero konfa
nie dlugo wybory do parlamentu, zastanowcie sie dobrze na kogo głosowac. moze jeszcze cos sie uratuje.
~Hycel
Durniu obecnie jesteśmy zderzakiem strategicznym prywatnej rozgrywki Waszyngton - Moskwa
Dzięki przynależności do NATO i spełniania wszystkich poleceń przez Waszyngton polskie miasta mogą wyglądać jak bachmut.
~Hycel
Poza tym co ma unia europejska i szalone pomysły eurokratów do NATO?
Wychodząc z uni można pozostać w NATO.
Turcja nie należy do uni jest w NATO i złożyla akcesję do brics.
~Izajasz
Turcja to inna liga. Turcja gra na wiele frontów - inaczej niż polska. Przez długie lata chciała wstąpić do UE, ale już jej się odwiedziło, wspułpracuje zarówno z zachodem jak i wschodem.
Przewrót udało im się "zniwelować" dzięki pomocy sojuszników, chyba Rosji, generalnie Turcja współpracuje, ze wszystkimi stronami (rosja, UE, usa, iran, kraje arabskie), w przypadku polski nie ma tego luksusu, bez USA polska jest jak dziecko we mgle, Rosja taki kraj jak polska nawet zbytnio nie uznaje, ewentualnie jako przeszkodę do Niemieckiej technologii.
jacek-kuba
Przecież pisze wyraźnie, że nadmiar kierowców idzie na lekarzy. W czym problem jest? Część na posłów, dyrektorów ew. profesorów. Dziad pójdzie do wyrębu lasów, zapładniania byków i jeszcze kilka trików.
~Izajasz
W ogole Niemcy i Rosja to zakochana para.
~Izajasz
Połowa kierowców jest po 50 roku życia. za 20-25 lat wielu z nas już nie będzie (prawdopodobnie 1/3-1/4 mężczyzna nie dożywa wieku emerytalnego), a pozostali będą na emeryturze.
Tak czy siak będzie niedobór kierowców...
~Izajasz
Poza wyjątkowymi sytuacjami to zawsze będzie mnijeszy lub większy niedobór kierowców, jak nie u nas to w innych krajach UE.
~Izajasz
To co mnie ostatnio zaskoczyło to że podobno udział kobiet w transporcie dalekobieżnym ciężarowym wzrósł z 2% do prawie 20% czyli wychodzi że 1/5 mijanych na drodze, pod rampą na parkingu kierowców to kobieta.
~Hycel
Izajasz.
Tylko parkingi tego nie odzwierciedlają.
Wszyscy co stoją na weekendzie samce.
~Izajasz
Podzielam spostrzeżenie... i to mnie zaskakuje... albo stoję na złych parkingach, ładuję sie na złych magazynach, albo statystyki są kolorozywone
~Geju
Chciałbym żeby siofery poszły razem z dziadami oczywiście na zieloną trawkę a żeby normalni pracodawcy zaczęli zatrudniać coraz więcej kierowców gejów. Tu widzę przyszłość transportu. Tylko geje!
~pielęgniarz oddziałowy
W jaki sposób pojazdy mają byc zeroemisyjne? Z opon zawsze będzie się pyliło.
~sid
u Lysego wszystkie promiumki juz od roku zero emisyjne, stojo w pokrzywach i rdzewiejo
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.112.198

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels