Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


Niemcy zaskakują - chcą by przewoźnicy sfinansowali poprawę skandalicznych warunków parkingowych
ID: 275392

Federacja Niemieckich Związków Zawodowych (DGB) i Stowarzyszenie ver. di domagają się dostosowania przepisów dotyczących opłat drogowych w taki sposób, aby co najmniej 1 cent za każdy przejechany kilometr był inwestowany w poprawę warunków na parkingach dla pojazdów ciężarowych.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (5)

~Młody
Tak darmowe toalety dla kierowców to podstawa, bo teraz idąc parkingiem można wdepnąć w niezłe gów... i nie są to bynajmniej psie odchody. To kierowcy zarabiającemu 9 z przodu szkoda 1 euro na toaletę i dlatego prykuje pod siebie.
~sid
dlaczego psiewozniki, jak to kierowcy zdemolowali
~Kiero pl
Najpierw to kierowcy niech się nauczom kultury bo zarabiają nie najgorzej a szkoda im zapłacić 1 euro za tolate i srają gdzie popadnie. A na weekend pauzie to libacje alkoholowe a na prysznic i toaletę szkoda
~Kiero pl
Najpierw to kierowcy niech się nauczom kultury bo zarabiają nie najgorzej a szkoda im zapłacić 1 euro za tolate i srają gdzie popadnie. A na weekend pauzie to libacje alkoholowe a na prysznic i toaletę szkoda
~Gosc
Zawsze państwo jest na 1 miejscu. kasuja ile wejdzie do budżetu na jakieś rozdawnictwo. a o poprawę na parkingu musi dbać dzierzawca. ktory z tego ma najmniej. To. ze brakuje kultury wśród kierowców zawodowych to jedno. ale i z osobówek czy turyści to kolejni. ktorzy brudzą i niszczą.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 35.172.165.64

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels