Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Co robić, jak zachęcić kierowców?
ID: 268912

Nie wiem panowie ale jest źle, jeszcze nigdy tyle ciężarówek unie nie stało bez kierowcy, mimo to że oferuje całkiem nie źle wynagrodzenie chętnych brak, na ogłoszenia nikt nie chce odpowiadać a jak już ktoś zadzwoni to stawia takie warunki że głowa mała, zaoferowałem już dniówkę 500zl. i dalej nic, czy to już koniec z transportem? czy może to mało, ile by trzeba teraz zaoferować by ktoś przyszedł do firmy? 1000zl
za dzień?, czytam i nie wierzę w Niemczech już stoi 40 procent samochodów bo brak kierowców jest tak duży, to co będzie u nas, mimo że zleceń przybywa i można przebierać to kogo mamy wysłać? co to dalej będzie to nawet mówić się nie chcę.

~scan cargo
*.51.76.15

REKLAMA

Posty (182)

~Filut Fajfusiński
2022-10-05 19:07:33
Łysy to dziad Gargamel z kotem Klakierem. Dziad Gargamel łapie smerfy na zupę. Jeden żyd się w*ił i z powodu postaci Gargamela oskarżył twórców bajki o antysemityzm. Dziś Łysy się w*ia na antydziadyzm i antyłysizm.
~Ccc
2022-10-05 19:25:37
Większość z was poza kabiną ledwie minimalną krajową wyciągnie.

W żadnym innym zawodzie nie popyskujecie tak jak w transporcie.
Dobrze o tym wiecie.

I pamiętać. Nie ma chlania w pracy, gadania przez CB, lania na koło, zanim wejdziesz biura masz się umyć.
Masz się nie odzywać. Nikt już niechce słuchać bałwana za kierownicy.
Grzecznie bierzesz cmr i wyp. do kabiny. A i maseczka na ryło rączki czyste, buciki wyglancowane, ubranie wyprane.
Przychodzisz do ludzi nie do trzymaczy na parkingu.

Jak się nie umiesz zachować postoisz na zewnątrz. Powarujesz pare godzin, szybko zmądrzejesz.

A i grzecznie do Pana szlabanowego. Pan szlabanowy przetrzyma pare godzin to się nauczysz. Szlabanowy nie nawidzi śmierdzących brudasów. Wzywa policję na badanie alkomatem. Wiec czekasz aż przyjadą. Czasami pare godzin.
Szlabanowy cały czas was obserwuje. Patrzy na raczki panofff kieroffcofff. Wystarczy ze się kręcisz. Wszystko ci przeszuka. Bedziesz stawiał opór, czekamy na policję. Mają już pewien układ. Panowie policjanci przyjeżdzają średnio po kilku godzinach. Kilka godzin przesłuchań, raporty, świadkowie...
Daleko nie zajedziesz. Twoj szef będzie z ciebie dumny.

Klienta odbiorce zawiadamiamy o podejrzeniu kradzieży towaru. Zanim się rozładujesz postoisz przynajmniej pol dnia. Wszystko trzeba policzyć. Twoją firmę obciążamy wszystkimi dodatkowymi kosztami.
Szef na pewno będzie z ciebie zadowolony.

Pamiętaj ze jak otworzysz ryło za szeroko ochrona wyprowadzi cię z firmy. A ty bedziesz miał zakaz wstępu na firmę. Twoja firma będzie musiała wysłać innego kierowce.

Ogólnie panie kierofco gow. no możesz. Zastąpią cię Ukraińcem
Tyle sobie polepszysz.
~Wacek
2022-10-05 19:34:10
Po ch00ja zatrudniasz patologię, dziadu. Ja ci powiem dziadu, bo sam jesteś śmierdzącym patusem z brudnymi paznokciami. Ty lubisz jak kierowca ci chucha gorzałą w twój niedomyty ryj i ubisz jak chodzi w zafajdanych i porozciąganych dresach. Jaki pan taki kram.
~Wacek
2022-10-05 19:36:47
wczoraj mnie dyrdał taki CCC, chyba z Rosji ale bez P na końcu, bo CCCP to było ZSRR.
~kumidan
2022-10-05 20:35:19
~Wacek, piszesz, że tęsknisz za mną i tu cytuję '' weź mnie do buzi kumidan''-koniec cytatu.
Jesteś zdaje się tu nowy na et., choć takich Wacków jak ty, to już Kupa Jacuś sprowadził tutaj całe legiony.
Dla mnie jesteś nowym wcieleniem tego patologicznego kłamcy i choć za rynce cie nie złapałem, to i tak domniemam, żeś Kupy pomiot i karwać twa mam takie prawo, bo et to wirtualny, wolny świat.
Wacku odpowiedz, czy ty taki bardziej męski wacek jesteś, czy taki wacek zniewieściały jak Fjut Fajtłapiński, czy taki wacek obojnaki, ale zagubiony, jak twój forumowy protoplasta Kupa Kloaka.
Gdybyś miał troszkę podstawowej wiedzy, o mej dotychczasowej karierze na et. , wiedziałbyś, że bez gry wstępnej nie biorę, to raz. Po drugie primo, nie podejmuję nowych zleceń, bez tak zwanego ''z polecenia''.
Klient z polecenia ''polskiego dumnego kierowcy'', to zawsze goło*c, w podkoszulku poplamionym paprykarzem szczecińskim, w klapkach, z brakami uzębienia. Ma się rozumieć, że z gołodupcami nie prowadzę interesów, więc Wacku, ze swoim wackiem idź do tego 12345. Ta gwiazda forumowa, to o czym marzysz, robi Kupie za 0, 5 jabłka, to ciebie obsłuży za 0, 5 jabłka plus całusek od ciebie-oczywiście po spełnieniu twych marzeń uporczywych.
Wacku, weź swego wacusia w dłonie, pertol., nijta sobie jeden i drugi w granitową ścianę, może zauważysz, że i ty Wacku i twój wacek, to cienkie Bolki i czas do Czajki spłynąć-rynsztok to twa przystań ostateczna.
Pozdrów Wacku swego wacka, ta kruszynka potrzebuje opieki. Skąd o tym wiem - Kupa o tym pisał, ale pod jakim nickiem, to już nie pamiętam.

-1

jacek-kuba
2022-10-05 20:52:12
Wacek spoko, kumilarwa ciągnie wszystko co do pyska wpadnie.

-1

~Ejut
2022-10-05 21:07:20
scancargo, nie chodzi o dniowke, bo 500zl jest OK.
Chodzi o:
-niezrozumienie zawodu przez spedytora (cisniecie),
-dziwne systemy 3/1 lub 2/1 co nie pozwalaja na rozwoj
(nie pisze tu o pijusach- bo na nich nie ma ratunku,
pisze o osobach co by chcialy studiowac zaocznie)
-dziwne oczekiwania jak ladowanie "na lozku w tacho", jazda powyzej 90h w dwoch tygodniach, "dawanie od siebie" (i tlumaczenia: bo masz 500 dniowki to bys mogl wyladowac lufe za free, albo wymienic kolo za free, albo umyc karcherem na bazie za free, albo popracowac jako mechanik za free),
-brak srodkow czystosci (szef nie przywozi), brak wody latem jak kabina nie jest wyposazona w klime postojowa (szef nie przywozi),
-nieterminowe naprawy, czyli przyjezdzasz w 2/2, zglaszasz usterke, za 2tyg przychodzisz i dalej nie zrobione (tlumaczenie: bo zmiennik jezdzil i nie bylo czasu),
-powroty w sobote (przez co na studiach jeden dzien wykladow jestes w plecy).

Jak o tym nie wiesz SZEFIE, to jaki z Ciebie szef? Stan przed lustrem i sobie odpowiedz.
2
~Wacek
2022-10-05 21:11:21
ah, nareszcie wpadłes tutaj, kumidanku mój milasku, tak dręcz mnie ręcznie poniżąj mnie spełnię każde twoje marzenie. Pamiętasz jak ostanio wyssałeś mi bąka z wiesz z... haha. I nie wstdź się, że mieszkasz w kuferku z małpką. Ale że posuwasz ją częściej niż mnie to ci nie wybaczę.

1

~kumidan
2022-10-05 22:15:57
Kupcio, Wacku, Kupowacku, po prostu ciule wy nadzwyczajne. Od jutra rozpoczynam 3 tygodnie urlopu.
Wyjeżdżam oczywiście do znanego kurortu, jakim jest Bytom, ale pisać będę jakoby z Kanady. To stały numer Kupy, wiec dlaczego nie powielić ''wspaniałego'' wzorca ''. Niech Kupa zazdrości, ty Wacku razem ze swoim wacusiem też będziecie zazdrościć, że wy w Chrzanowie, z całą kupią rodziną, a ja w Kanadzie, z kieszeniami pełnymi dolarów kanadyjskich i amerykańskich.
Minimum przez trzy tygodnie, możecie sobie wacki przeurocze, nadawać swe brednie do woli. Po trzech tygodniach, sądzę, że wasze łby jeszcze będą wystawać ponad kożuch ekskrementów w Czajce i usłyszycie komentarz mój, do waszych ''intelektualnych'' przemyśleń. Mam wrażenie, graniczące z pewnością, że za 4 tygodnie, to wy już tylko do dna Czajki pukać będziecie. Wcześniej oczywiście wypukacie się wzajemnie, jak to wacki waszej ligi, ligi takich jak 12345 i choćby tego Fjuta Fajtłapińskiego.
Czekać mnie wy dwa wacki, na powrót pana kumidana. Za tygodni 3 powrócę skopać wam zady. Do czasu mego powrotu ty Wacku, zajmuj się tylko swoim wackiem, wackiem Kupy również się zajmuj, a tak poza tym. to możesz zajmować się wackami wszystkich członków piss, no bo lubisz to bardzo.
Grzecznie mnie tu być, to może z bytomskich plaż, jakieś muszelki wam przywiozę i od razu zaznaczam, że to nie muszelki, na wasze wacki-pa pa me pedociulice ulubiene, do zobaczyska za 3 tygodnie-achoooj przygodo !!

-1

~Filut Fajfusiński
2022-10-05 22:32:44
O nie tylko nie do Kanady!!! Znowu jedziesz na maraton sssania i a*alu. Ostatnio nie wygrałeś ale otworek zrobili ci 2 razy większy.

1

~Ł ysy
2022-10-06 00:11:36
Kumidan. Z idiotami szoferami w dyskusję wchodzisz co czyni cię głupszym od nich. Będziesz takie głupoty pisał to jak ci przyp, ierdole po zębach to nie tylko jedynki ale i ósemki wybije. Dokładnie jak to robię szoferskiej hołocie.
~g-a
2022-10-06 07:53:34
Trzeba jednak wam trochę banów postawić, a co takie bzdury
~g-a
2022-10-06 08:03:38
Idę na działkę będę sobie kopał, iszczotą altankę przejadę.
Tak jak w przypadku gdy człek się nudzi.
~Ł ysy
2022-10-06 09:10:47
Kierowców nie trzeba zachęcać. Pracują, zarabiają, są szanowani.
Jaki jest sens, zachęcać "do czegokolwiek szoferską holotę?
Przecież to absurd.
Hołocie tylko krótkie spier da laj.
~LOGIC
2022-10-06 11:33:33
Scan Cargo, mam nie wygodne pytanie. Czy masz na pewno taką robote, w której jak już zapłacisz 1000 zł kierowcy na pewno i ze spokojnym snem ci zostanie zysk (uwaga na grasujących Sasinów :) Bo jeśli spokój snu zostałby zaburzony, to ja mam genialną teze... Całe szczeście, że brakuje kierowców, bo jakby cały złom został odchwaszczony i rzucony na rynek, to ceny zeszły by poniżej poziomu, jakiejkolwiek opłacalności... i chyba tu się to rozegra... kto mądry OD LAT nie kupuje nowego złomu (szczególnie na leasing który jest formą oprocentowanego kredytu) oczywiscie to trwa. to proces wieloletni. Tak samo jak bankructwo socjalnych utopi trwa, czasen mawet 20-30 lat. Ale wynik jest jeden...
~12345
2022-10-06 11:43:31
Kumidan zwany śmierdząca cipa znowu ryja otwiera, ta ciota już pluje z ryja jadem połączonym z laksą, umyj choć mo*dę jak ja otwierasz, bo pasujesz atmosferę na forum, cioto już odgniotłes sobie kolana klęcząc za sklepem, pogadaj z tymi twoimi klientami by cię tak mocno nie dymali bo już dym ci z du py idzie i uszami, choć może lepiej będzie dla ludzkości jak takiego śmiecia ciotowatego jak ty zapiertolą na śmierć, trzymaj tak dalej śmierdzący żule to lubią jak im się wypijasz zboku

1

Ł ysy
2022-10-06 12:28:03
kumidan. Znowu jakiś szmaciarz się podszywa.
~LOGIC
2022-10-06 13:10:01
Czy ktoś może się merytorycznie odnosić do tej rozmowy? apeluje w tym samym stopniu do wszystkich stron. Dyskusje, kto ma wiekszego... nie to forum...
~Puczacz1
2022-10-06 13:15:25
Same podróby, mnie nawet nie chce się logować.
~12345
2022-10-06 13:19:31
Rysiu co tam dzisiaj w TVNie, czy już nadchodzi koniec świata?

1

~Łysy
2022-10-06 15:11:32
Teraz przyszła era w zatrudnianiu murzynów i Eskimosów, ja chętnie przyjmę każda ilość, najlepiej podwójna obsada, murzyn i Eskimos to się nie dogadają w kwestii pensji
~marzenia i upadek
2022-10-08 12:45:19
robili i robią wszystko a żeby zniechęcić, teraz będą zachęcać, nie dziękujemy ale pismaki mogą się przebranżowić
~kiero
2022-10-08 12:48:48
Nie gadaj citronex daje 1000 euro jak przyprowadzisz do nich kierowcę.
~Driver
2022-10-08 13:42:27
Ccc ty poznanska korwo smieciu z wielkopolski
~Marian
2022-10-08 20:25:00
U Mojego Bylego Dziadtransa Zlom 1500000 KM I Jeszcze Za Granice Jedzie. W Razie Awarii Siofer Zostaje Sam Bo Mechanik Tylko Stacjonarny Lub Teleporada Na Więcej Zapomnij. Szef Kawał H.. a. Siofer By Z Głodu Umarł A Pomocy Niewysle Tak Szanuje Kierowców Robiacych Na Niego I Mechanika Nieroba. Parę Razy Postalem Powyżej Doby Bez Pomocy I Podziekowalem. Omijac Takich Dziadtransow I Ich Złomy.
~Marian
2022-10-08 20:27:50
Siofer Ma Być U Niego Kierowca Mechanikiem I Wuj Wie Kim Jeszzce. Gość Z Mechanikiem Przy*sem Zatrzymali Się W Czasach Gdzie 20 Kierowców Za Brama Bylo. Tabor Też Stary Żeby Nie Napisać Zlom...
~sid
2022-10-08 20:35:09
jedyna nadzieja w neobanderowcach, ale flaga na szybie czerwono-czarna, i portret stefana bandery w biurze musi byc
~Marian
2022-10-08 20:53:06
Obawiam Się Ze Wania Złomem Niechcial By Jezdzic... Wania Chce Skaniu A Polak Ma Manem Jezdzic. Niechce Reklamować W Jakiej Firmie. Skaniu Musi Być Nowa ; ) ; ) ; )
~Kaźmierz
2022-10-08 22:37:04
Maju Maju Maju ; ) ; ) ; )
~Patryk pogromca dziadow
2022-10-08 22:42:55
W starego klamota to dziad se może włożyć syna lub żonę.

Nawet eskimos pojedzie na 1 trasę i zobaczy jakie camiony są obok w rajkach pogada z kierowcami i kluczyki w zbiornik a następne kółko ma nowa scanie lub volvo czy co sobie tam zechce.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.236.18.161

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels