REKLAMA

FTS Zalasewo
ID: 260627

Firma w której dzieją się cuda

~Krzysiek
*.centertel.pl

REKLAMA

Posty (6)

~Krzysiek
2021-07-26 10:03:54
jak w temacie...
~Krzysiek
2021-07-26 10:27:37
Nie polecam tej firmy aby się w niej zatrudniać jako kierowca ciężarówki. Pracowałem w niej około roku czasu i moje zdanie jest bardzo negatywne. Idąc tam do pracy trzeba przygotować się na takie rzeczy: wieczna comiesięczna kłótnia o wynagrodzenie, mając jeden dzień urlopu trzeba przygotować się na to iż wracając po nim do auta którym jeździsz, właśnie musisz wyjechać innym ponieważ twoim pojechał właśnie pan z Ukrainy.
Najgorsze co mnie spotkało to fakt, że Pani dyspozytor po moim powrocie w czwartek z tygodniowej trasy wsadziła w auto w sobotę Pana z Ukrainy który pojechał z wszystkimi moimi rzeczami które miałem w samochodzie. Efektem był dwutygodniowy przymusowy urlop i zniszczone mienie za które do dziś nie zwrócił mi pieniędzy. Na sam koniec w czasie rozmowy z szefem tej jakże tragicznej firmy, kiedy próbowałem upomnieć się jeszcze o swoją kasę i normalnie się rozejść usłyszałem: "i właśnie dlatego nie warto zatrudniać Polaków".
~driver
2021-07-26 10:39:47
i do kogo te żale Poprostu pracownicy z ukrainy sa lepsi I dlatego Kazdy was goni z firm A pretensje ze zostawiasz rzeczy w nie swoim samochodzie do kogo Konczysz robotę zbierasz zabawki i idziesz do domu

1

~Krzysiek
2021-07-26 10:48:18
Ciekaw jestem w czym są lepsi?? Nie potrafi jeden z drugim nawet pod rampę cofnąć, nie wspominając o tym, że jeżdżą dlatego ponieważ są masakrycznie tańsi.
~driver
2021-07-26 10:52:33
wiecej zarabiają jak Polak i robią lepiej i dużo wiecej

1

dziadkierowca
2021-07-26 20:51:26
Firma kieruje się wyłącznie zyskiem..

Kto jest mniej wymagający a przy tym tańszy i potrafi zrobić tą samą robotę za mniejsze pieniądze to jest to absolutny ideał...

Wszystko jest pięknie przy krótkotrwałej współpracy jednak długotrwała współpraca wymaga dodatkowych cech, jak osobowość, umiejętność radzenia sobie ze zdrowiem i przemijajaca młodościa...

Pytanie dlaczego pracownik nie wymaga? TYLKO SŁUCHA!!
Dlaczego godzi się na każde wynagrodzenie i łamanie przepisów... Dlaczego jest tak posłuszny i nigdy nie chce wracać do domu... ? ??

Czy narodowość pracownika może wpływać na jakość wykonanej pracy?
Nie wiem.. Tu trzeba pytać eksperta w tej dziedzinie..
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.132.225

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels