REKLAMA

Niemal 7000 mandatów
ID: 259868

Tyle kar pieniężnych wystawiono od marca br. za brak bezpłatnego zezwolenia na poruszanie po Londynie, w którym pojazdom przyznaje się ocenę w oparciu o to, ile kierowca może zobaczyć bezpośrednio przez okna kabiny.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (2)

~Mikel
2021-06-15 16:04:38
A kogo to obchodzi niech kazirody sami se jezdza
Kierowca_niewolnik
2021-06-15 16:31:06
Znajomy mówił że mu żona powiedziała bo rozmawiała z Grażyną że jej kuzyna coś napomknął że dziadek ma bombowca He-111 w stercie siana w stodole schowanego i że codziennie nachodzą go wielkie bosy polskiego transportu i wiszą na płocie A płot cieniutki i musi dziadek codziennie naprawiać ale do sedna sprawy, chcą odkupić tego hainkla przemalować w barwy swojej firmy transportowej i teraz robić zrzuty nad londinium.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.236.23.193

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels