Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Sytuacja (chaos) w Dover - aktualizujemy na bieżąco

ID: 256217


W komunikacie Eurotunelu czytamy, że od 7 rano powinno rozpocząć się testowanie kierowców. Negatywny wynik testu jest wymogiem koniecznym do przekroczenia granicy.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (110)

~Ł ysy
Zatrudnię siofera. Podstawa + 0, 5 g od kilometra+ lodzisko na zjeździe w moim wykonaniu lub mojej Haliny. (mój bardziej soczysty że względu na brak uzębienia).
~Jach
Na sylwestra wrócą? Daj Boże.
~Ngine
Zawód, pasja, marzenie i piękne panie spedytorki. Dziś dam na mszę. Z radości. Z radości i mądrości że z tego syfu już wyszedłem. To jak Boga za nogi złapać. Do pracy wracam w połowie stycznia a wypłata na konto. Nie piszę by komuś dogryźć, ale... ludzie opamiętajcie się! Gdzie Wasze życie?
~Gucio
Chłopaki trzymajcie się tam Polska o Was pamięta, królowa angielska również zrobiliście kawał dobrej roboty w dobie pandemii - dzięki Wam mamy towar na pólkach w sklepach i mam nadzieję że dalej będziecie w tym wszystkim tkwić -razem pokonamy tego koronawirusa i Polska Wam tego nie zapomni -doceni Was tak jak doceniła Medyków.

1

~pks poland
Teraz być kierowcą ciężarówki to największa patologia. Jeździłem po całym świecie. Ale to już od paru lat historia i za to dziękuję. Panowie jest tyle możliwości, internet, handel byle *łami zastanów się jeden z drugim. Mogę pomóc. Ja robię koszulki z głupim nadrukiem i mam 2x tyle co za jazdę. Śpię w domu za cucusia trzymam i sra ma cały transport i dziadów transportowych.

1

jacek-kuba
No medyków którzy nie chcą się wyszczepić już zapowiedzieli wczoraj, że będą zwalniać-tzn wywalać na zbity pysk.
~skg dk
kupo menelu i ludzka wszo ty jestes pisowski doktor mengele razem z pinokiem bys chetnie wymo*dowal polakow poprzez szczepianie tym syfilisem
~MATI
Pytanko z ciekawości, nawet nie daj Boże niech wynik będzie pozytywny, kto zapłaci za leczenie kierowcy bo przecież nie dziadtrans, a ceny leczenia z kosmosu tam mają.
~Gucio
2020-12-23 16:03:13 No to kto będzie leczył i pracował w Służbie zdrowia skoro już są braki w kadrach medycznych, średnia wieku pielęgniarki w Polsce 53 lata. Mówisz będą wywalać a czemu dyrektor pogotowia ratunkowego z Gorzowa tak szybko wycofał się z zapisu w umowach o przymusowym szczepieniu, bo nikt bardzo mały odsetek medyków chce się szczepić. Nikogo nie wywalą, bo nie będzie nikogo na zastępstwo.
jacek-kuba
syfilis tak się podpisywałeś ostatnio obszczymurze -jakim jełopem należy być?/ ch@j się podpisuj -to nick dla ciebie, ale zajęty przez kolegę twojego.
~Gucio
~MATI
2020-12-23 16:13:02 Koszt kwarantanny i leczenia pokrywa UK.
~skg dk
pis jest jak kononowicz jak zezre wlasny ogon to z´dechnie
jacek-kuba
Gucio teraz ratownicy leczą, jest tego jak psów, pielęgniarek nikt nie potrzebuje-jest opór. Tylko w tvn chrzanią. Szpitale są puste więc będą wywalać.
jacek-kuba
Rząd UK finansuje do spółki z dziadem.
~skg dk
pisowcy sie pouwlaszczali na dostawach covidowych lapownictwo tam kwitnie przyklad szumowskiego ten z bratem to pare milionow pozgarniali oni nie sa zainteresowani koncem pandemii bo rzad sie sam wyzywi a ludzie zdechna
~Gucio
Jeszcze taka jedna uwaga o tej sytuacji w UK z kierowcami już się coraz mniej o tym mówi, już temat zszedł na drugi plan to był taki hit 1-2 dni i już kurz opada, ludzie mają w d... e że siedzicie w budach na drodze czy lotnisku, wiecznie tam nie zostaniecie.
jacek-kuba
Przeciętna pielęgniarka czy lekarz, ratownik nie ma żadnej wiedzy-oni nie są potrzebni, żeby nie szkodzić. Natomiast fachowców z wysokiej półki brakuje wszędzie i w każdej dziedzinie.
jacek-kuba
Wrócą na spokojnie za 2 tygodnie-dziad zapłaci i po temacie. Teraz nowi będą stawać bo zamkną granice.
~Gucio
2020-12-23 16:20:49 Nie zamierzam wdawać się w dyskusję na ten temat, ale powiem Ci tylko tyle nie masz pojęcia o czym mówisz.
~skg dk
gucio przeciez ten szambonurek kupowy o niczym nie ma pojecia bo to trol pisowski i agent nwo
~Str
Co wy piszecie. Jak stało się na granicy z Niemiec do Polski gdy był początek pandemii. To jeden z drugim mało sraczki nie dostał. Teraz jak was nie dotyczy i mnie teraz też nie dotyczy, ponieważ nie jeżdżę już tam. Współczuję im stać tam. Oby jak najszybciej udało im się wrócić do domów. A wy jesteś jacyś uposledzeni.
jacek-kuba
Guciu odbierasz to chcesz odbierać, jak tobie pasuje. To, że masz chyba syna ratownika to nic nie zmienia. O zwalnianu czytałem wczoraj na WP-wasza stacja chyba, jak znajdę to ci wkleję
~Vabis
Przecież 80% komentow na tym portalu to trolle...
~Gucio
Już ruszyły testy są dwa punkty jeden na lotnisku drugi w porcie, także spokojnie, faktem jest że jak zapowiedziały władze UK rozładowanie tego korka potrwa kilka dni, mam nadzieję że wrócicie jeszcze w tym roku do domu i już widzę wysyp ofert pracy szukam kierowcy kierunek Anglia. Choć wielu z Was pewnie weźmie jakieś kilka stówek od bosa i dalej będziecie naginać -takich mi nie żal.

1

~Gucio
Mówiłem Wam żeby nie fikać już jeden z Naszych został aresztowany za utrudnianie prowadzenia działań - idźcie do aut i tam czekać, cierpliwości.

1

~Gucio
No nie wiem jak Wam to powiedzieć, ale musicie być na bieżąco w dniach 25-26 będzie mniej przepraw promowych i eurotunelem ze względu na okres świąteczny, to samo 31-1 sylwester/nowy rok.
JanSzofer1961
W tej chwili obejrzałem na antenie Polsat News komentarz na temat sytuacji w Dover, połączony z wywiadem z Panią Dyrektor Portu.. Wygląda to tak, .. Czekają na testy które strona Francuska zaakceptuje i będzie honorować, (nadal nie wiadomo jak długo trzeba czekać na wynik.? ), następnie odprawa, Wszyscy Wiemy że to około 30 minut jedno auto wraz z wjazdem na prom.. Razy ilość aut.. Plus zamieszanie z tymi którym testy wyjdą pozytywnie, .. Sercem Jestem z Wami, Będę się za Was modlił..
~Ngine
Gucio, cytuję: "to trzeba kochać! Kto nie kocha tej roboty, ten się nie nadaje". To słowa 90% kierowców. Myślę że nie ma im zatem źle i nie ma co współczuć. To prawdziwi twardziele i pewnie sobie nawet nie życzą by się nad nimi litować...
~Mosie
Jan dzięki, za info chociaż ty czasem coś do życzy napiszesz, bo reszta onli klutnie który głupiejszy, zapraszam na wódeczka,
~Mosie
Jasiu czuwaj, ja stoję 30 km od Dover na cpn, chłam, jak będzie się coś działo melduj
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.234.244.181

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels