Komisja Europejska ma wątpliwości co do przepisów Pakietu Mobilności
ID: 254992

Zmiany dotyczące czasu jazdy i odpoczynku kierowców w całej Unii Europejskiej obowiązują od 20 sierpnia. Upłynęły więc już dwa miesiące, a w dalszym ciągu nie ma jasnych informacji, jak respektować zapisy, które weszły w życie.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (7)

laki81
2020-10-26 10:07:05
Patrząc na ten cały PM i ogólnie, to przepisy powinny być proste i czytelne dla wszystkich przedsiębiorców, kierowców a tak jeszcze trochę to bez specjalistów od tych wszystkich regulacji nie ujedzie nikt - bo idzie się pogubić i źle zinterpretować te całe wytyczne.
~!!!iiii
2020-10-26 12:31:28
Wy chyba nie rozumiecie, kto, dla czego i jak tworzy przepisy. Przyjeżdżają grupy "specjalistów" i siedzą i radzą jak tu zrobić przepis aby na nim zarobić. Ma zarobić każda ze stron, czyli zlecający (państwo, UE, itp) prace nad nowymi przepisami oraz grupa "specjalistów" współtwórcy przepisów. I tak o to dzięki takiemu mechanizmowi nikt nie potrafi się poruszać po nowych przepisach tylko zlecający i grupa "specjalistów". Jak by przepisy były proste to firma sponsorująca ten artykuł mogla by się zamknąć. Czy ktoś 6-8lat temu słyszał o tej firmie? W tej firmie pracują byli pracownicy PIP i ITD. Ktoś jeszcze się dziwi dlaczego przepisy tak wyglądają?
~//~
2020-10-26 12:40:04
Dla kogo rozumienie PM i innych przepisów jest nie do osiągnięcia, sam czas zamyślić się a czy w tej branży i zawodzie znajduje się. Każda branża jak i zawód nie cierpi okazyjnych ludzi.

1

~zebi
2020-10-26 19:37:24
Czyli jak w PIS. Najpierw coś zrobić, a później się zobaczy co wyszło z tego... dno i metr mułu...
~Czekajacy
2020-10-26 20:25:15
Czyli lobby spedycyjne mocno działa bo gdzie znajdą baranów do golenia,
~Dawid87
2020-10-26 20:27:06
Kołchoznik czytam twoje wypociny ile to się należy, dieta ryczałt I inne przywileje, później przypomina mi się sprawa mojej koleżanki, której kierowca oddał do sądu za ryczałt, na pierwszej sprawie chciała 30tys zł, na drugiej 10 tyś i pokrycie kosztów sądowych przez Alicję, na trzeciej sprawie sąd orzekł że chu/ja mu się należy I musi pokrywać koszty sądowe.
~Ordynator na powrocie!
2020-10-26 20:52:00
Bo granata nie wziął do sądu.
Pawlak by wziął.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.147.211

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels