Możliwość odświeżania się, wzięcia prysznica, skorzystania z toalety...
ID: 252620

To podstawowe potrzeby kierowców ciężarówek przebywających w trasie. Jednak z powodu ograniczeń wynikających z kwarantanny wielu kierowców ciężarówek nie mogło korzystać z urządzeń sanitarnych.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (2)

~Hans Kloss
2020-07-05 11:59:39
Właśnie stoję na BLG Neustadter Haven w Bremen po rozładunku dla Daimlera.. Zero ToiToi-a a co tu mówić o prysznicu i odświeżeniu się.. Propaganda smrodu. Wstyd Niemcy !!
ANTYDZIADTRANS
2020-07-05 14:08:19
To jest nie ludzkie i nie godne takie traktowanie stoisz na parkingu płacisz za niego a do tego trzeba płacić za wc czy prysznic w Brukseli jest wojna o pakiet mobilności od lat żeby kierowcy byli godnie płaceni mogli odpoczywać w warunkach godnych ludzi a nie umieją zadbać o fundamenty higieny a walczą z pandemia każą przestrzegać higieny a wc zamknięte przed pandemią zajechało sie do Niemca czy Francuza na załadunek lub wyładunek kartka pisze prysznic dla kierowcy idziesz po klucz a mówi że awaria bo jesteś polakiem a podchodzi niemiecki kierowca to już wszystko działa kolejny przykład walki Brukseli z rasizmem
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 35.172.233.2

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels