Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Czas poważnych wyzwań i wyrzeczeń dla branży transportowej
ID: 237425

Rosnąca koniunktura napędza handel, w tym najsilniejszy od lat polski eksport, przyczynia się też do rekordowo niskiego bezrobocia. Dla sektora transportowego, podobnie jak całej branży, jest to jednak czas poważnych wyzwań i wyrzeczeń.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (26)

~zask
Kierowcy są tylko nie za te pieniądze co oferują pracodawcy. skoro 6000 ciężko wyciągnąć.
Mowa o weekendzie w domu.
Oczekiwania:
Pods tawa do ubezpieczenia 3500zł min.
Plus wynagrodzenie 5000 netto
W sumie 8500 i co weekend w domu to rozsądnne.
Dla innych systemów to 9000 i w góre.
silwio
Te 8500 tyś to w euro, dolarach... czy może w rublach białoruskich.. ?
PavelSPM
1 BYN = 1. 8 PLN
silwio
Pavel-to chyba w twoich marzeniach taki kurs... A jak tam sytuacja, biją siem "polskie dziady"o ciebie?...
PavelSPM
Sprawdź. Będziesz zdziwiony.
Prymitywny oceniasz rzeczywistość.
silwio
Sprawdziłem... to po hooy szukasz pracy u polskiego "dziada"... tu płacą 5000 PLN... białoruski chadziaj da 5000 BYN... ciekawe jak długo matuszka rosija pozwoli swoim poddanym na taki kurs-:)
PavelSPM
Stereotypowe masz wiedze. Odnów swoją wiedze bo wyśmiewasz samego siebie.
~tago
A banksterzy i ubezpieczalnie mają się świetnie. Jakoś nie słychać, aby bankrutowali jak przewoźnicy.
~Transportowski
Pavel SPadaj Migiem na UA.
~tago
Powtarzam ponownie. To nie kierowcy są wrogami przewoźników.
PavelSPM
~Transportowski

N adal mylisz mnie z innym człowiekiem. Może wreszcie wyznaczysz się ze swoimi życzeniami gdzie jechać, bo to odprawiasz na Ukrainę to do Niemiec a teraz znów na Ukrainę?Tracisz się w pragnieniach. Dziękuje za niepokój.
~Hola pany
Szoszon - daj głos!
~Transportowski
Pavel SPadaj Migiem na UA. Białorusini są kulturalni - od ciebie zajeżdża "banderyzmem".
PavelSPM
~Transportowski

N igdy nie pisał że ja Białorus czy Ukrainiec. To że ty nie rozróżniasz obywatelstwo, miejsce urodzenia i pobytu od narodowości to tylko pokazuje poziom twojej edukacji. Jestem Polakiem.
~Marek
Jakbyś był Polakiem, to byś się nazywał Paweł, a nie Pavel

1

~Marek
To tak w ramach żartu... rozumiem, że czujesz narodowość polską, ale koledzy pewnie chcieliby wiedzieć, jakie masz obywatelstwo

1

~Ł ysy
zask. O " rozsądnych" zarobkach pisze nierozsądna osoba.
Następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz.
~Świniopas
Tomasz Pyka, db szynker i zasadnicza służba wojskowa to 3 filary polskiego bagna transportowego. Pozafinansowe bodźce w transporcie już nie działają DAJESZ KASĘ ALBO STOISZ !
PavelSPM
Mam białoruskie obywatelstwo od urodzenia. Swoje imię piszę przez v bo tak mam napisane w paszporcie w międzynarodowym języku. Nic dziwnego i rewelacyjnego w tym nie ma dla tego kto ma wiedze w tym temacie, bo to jest jedno imię. W języku polskim Paweł a w języku angielskim Pavel.
~tago
Dajcie PavlowiSPM spokój i nie każcie mu spadać. Jeśli jest Polakiem, to Polska jest również jego Ojczyzną. Mam takich w rodzinie ze strony żony i nie macie pojęcia, co Ci Ludzie czują. Pawel jesteś wśród swoich i nie czuj się gorszym człowiekiem. Nie tłumacz się na głupkowate zaczepki. Szanujcie człowieka.
~Edek z krainy kredek
Tago masz rację, ale ciekawi mnie jedno, skąd ten pavel nauczył się tak szybko poprawnie pisać. Jeszcze trzy tygodnie wstecz, robił byki że nie szło tego czytac, a tutaj nagle taka zmiana.
~tago
Widocznie jest bardzo inteligentny i szybko się uczy. :)
~Edek z krainy kredek
Chyba że tak :-).
janre
o czym tu mowa. Niech dalej wprowadzają dziwne przepisy, podnoszą opłaty, zmniejszają frachty, (chyba spedycje) to ta branża upadnie. Przewoźnik musi mieć jakieś zyski po opłaceniu kosztów. Ceny paliw, części, opłat za zezwolenia, ubezpieczenia itp. nie obniży, czyli gdzie szukać oszczędności? KIEROWCA. I dlatego młodzi nie garną się do zawodu za te pieniądze, gdzie młoda żona w domu, dzieci. Dobrze, że Ukraina wspiera to jakoś się kręci.
PavelSPM
Nic dziwnego że czasami piszę poprawnie. Jeśli nie odpisuję od razu od ręki to korzystam z tłumacza. Na terytorium Biłorusi pisze i rozmawiam po rosyjsku jak większość ludzi które tu żyją. Ciężko od razu przechodzić z cyrylicy na łacinkę i odwrotnie. Kto w temacie ten wie o czym mówię.
~tago
Pawełku jestem z Tobą i będę Cię bronił i wspierał. Koledzy nie dokuczajcie naszemu rodakowi - jak ładnie wytłumaczył czyjeś wątpliwości, co do pisowni? ! Białorusini, to bardzo życzliwi, gościnni i szczerzy ludzie. Tym bardziej, że do człowiek z naszymi korzeniami - dlatego taki inteligentny !!! :)
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.80.4.147

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels