Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Via Carpathia odrzucona na wniosek europosłów PO

ID: 156672


Pierwszego grudnia 2014 na wniosek europosłów Platformy Obywatelskiej Komisja Petycji PE zdecydowała o zamknięciu petycji dotyczącej Via Carpathia.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (23)

~grzenio
Tak jak zawsze polska wschodnia zapomniana moze lepiej od razu oddac nad pod Putina to moze on zrobi drogę aby magnity mialy po czym jeździć. Natężenie ruchu jest bardzo duże ale co to warszawiaka obchodzi wazne ze on ma po czym do poznania i gdańska jechac.
~R2D2
No tak to jest nagroda za wybór Pis-u na Podkarpaciu. Małostkowe jak nasi posłowie. Gdyby via carpathia przebiegała przez Gdańsk i Wrocław to nie byłoby zastrzeżeń. Właśnie dlatego inni nas wykorzystują od wieków wiedząc jak jesteśmy zachłanni na swoje partykularne interesy nie licząc się z potrzebami innych. Jeszcze tylko uchwalcie sobie liberum veto w PE i Unia w pół roku się rozsypie.

1

~m. g
nie po to mamy porty w Polsce żeby budować drogi Litwinom i wozić z ich portów przez wschodnie firmy
~R2D2
A wiesz ile ludzi mieszka od Budziska po Barwinek? 4x tyle co na Litwie. A Kłajpeda nie ma potencjału i jest daleko. Z Gdańska czy z Gdyni towar i tak pójdzie szybciej na południe A1 i jest dużo krócej. A najlepiej to nic nie budujmy tylko protestujmy. W narzekaniu jesteśmy najlepsi, a jak się trzeba postawić to się kulimy.
~R2D2
do m. g tu masz newsa jak interesują cię stocznie
://biznes. onet. pl/fundusze/wiadomos ci/australijski-giga nt-wchodzi-do-polski /b1ph1
młody _zły: komputer do użyteczne narzędzie ale twój światopogląd wymaga jeszcze ukończenia szkoły.
mlody_zly
Polska wschodnia. Teraz lepiej?
mlody_zly
po co mi szkola? w UK jej nie uznaja. ani matury ani studiow.
mlody_zly
podstawowka wystarczy do kierownia smokiem.
~ku-ku
mlody zly-bierz sie za lekcje!
Assad
A tobie szkoła potrzebna tylko do tego aby mieć papierek?
Uważasz że tylko dlatego ludzie do szkoły chodzą?

1

Assad
zapewniam cię że do kierowania smokiem podstawówka nie wystarczy.
~Poznań
A to propagandowy tekścik ze strony PiSSu? Bo aż razi jacy ci piSSowcy patriotyczni i walczący o interesy Polski, gdy pozostali to zdrajcy. Propaganda w bardzo topornym stylu, że aż żal. Faktem jest, że Podkarpacie otrzymało bardzo dużo, a teraz wszystko czego nie dostanie będzie skomentowane jako zemsta. Małe.

1

Saper77
Najpierw proponuję pokonać SMOKIEM trasę Rzeszów-Białystok albo jeszcze lepiej Barwinek-Budzisko i dopiero komentować.
~KOLA
SKU... SYNY

1

~Tołdi
Ta droga poprostu powinna być- bez względu czy to Polska A czy B czy C. Polsce potrzebnych jest 6 głównych dróg w standardzie A lub S czyli A1, A4 i powiedzmy coś co by się pokrywało z DK6 ale mówimy tu o drogach od granicy do granicy. Na A4 brakuje już tylko jednego odcinka więc nie jest źle. Z A2 już dużo gorzej bo kończy się w W-wie, a potem fragment przed Mińskiem i dalej znowu nic. O czymś w rodzaju A6 czy S6 szkoda nawet pisać. I to samo w relacji północ południe, czyli całe S3, cała A1 i to o czym rozmawiamy czyli ViaCarpatia. Wówczas mielibyśmy coś w rodzaju "siatki" czyli głównej sieci a budowało by się już tylko odcinki po "przekątnych".
~Gor
szkoda, że nie zrobili tego przed wyborami POpaprańcy
~grzenio
Z Lublina do granicy województwa z podkarpackim maja mimo wszystko robić kawalek S i trochę obwodnice Lublina przedłużą w tym celu ale na to trzeba czasu
~qtaphone
Jest 19-tka to co chceta jeszcze?
~piszcie mądrze
Dokładnie dopiero co rozwinięto drogi prowadzące z naszych krajowych portów w kierunku centrum kraju, dopracować należy drogę ekspresową S7, dograć odcinkami A1 w kierunku Gorzyczek. Częstochowa, Łódź, te miasta zyskają odciążając lokalny ruch. Jeżeli ładunki uciekną do Litewskich portów chcecie więcej szalonej Girteki? Tam poprawmy drogi wojewódzkie, trzymajmy świadomie kierunek rozwoju.
g-a
Może to jest kompletnie bez znaczenia, ale... jak głosuje tamten rejon kraju? E tam, na pewno jest to bez znaczenia. Europosłowie z PO nie mogą być złośliwymi małpami.
~kierowca
Odkopałeś wątek, ale na czasie. To fakt widać, że mają zamiar i chcą zrobić też uważam dobrą inwestycje na wschodniej części kraju i bardzo potrzebną. Bo Tusek i ta jego popaprana świta, patrzyła tylko od Wisły na zachód, resztę mieli w d... e.
~zcx
jakoś te pisowskiej chęci zdechły.

oni są zajęci na wymyślaniu nowych podatków i gnębieniem Polaków.

i skąd wziąć kasę na swoje marnotrawstwa.

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.227.240.72

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels