REKLAMA

Clicktrans. pl
ID: 100115

Korzystaliście z usług tego serwisu? Chciałbym przetransportować meble do mamy, a sam nie dam rady. Nie chciałbym też ponosić dużych kosztów, bo to by mi się w zupełności nie opłacało. Słyszałem, że tam można zamieścić ofertę i podobno przewoźnicy sami się zgłaszają. Faktycznie tak jest, czy to taki pic na wodę? Proszę o odpowiedz w tej sprawie.

~Marek
*.res.pl

REKLAMA

Posty (92)

~Zleceniodawca
2017-06-28 10:20:39
Clicktrans całkowity brak profesjonalizmu firmują nie uczciwych przewoźników jako " zweryfikowanych" omijać z daleka.

1

Clicktrans_pl
2017-06-28 17:25:57
@~Zleceniodawca:

Napisał Pan całkowitą nieprawdę.

1) Po pierwsze staramy się jak najdokładniej weryfikować Przewoźników, a nasz proces weryfikacji składa się z wielu etapów.
2) Po drugie, jeżeli mamy jakiekolwiek informacje, że ktoś działa nieuczciwie to natychmiast badamy sprawę i staramy się eliminować firmy działające nierzetelnie.

Po co mielibyśmy jak się Pan wyraził "firmować nieuczciwych Przewoźników"? Nie ma w tym korzyści ani dla Zleceniodawców, ani dla innych Przewoźników, ani dla Clicktrans.

Jeśli ma Pan informację o nierzetelnym działaniu jakiegoś Użytkownika to bardzo proszę przesłać ją do nas.

Pozdrawiam

Mi chał Brzeziński
Zespół Clicktrans. pl

-1

~Eanioly. Rafał Wojtan
2017-10-09 19:14:02
Witam
Jestem przewoźnikiem.
Ceny na Clicku dołują kierowcy nie informujący swoich szefów o przyjętych zleceniach- lewizna!!!
Często problemy techniczne.
Może kiedyś to zagra, narazie-... szkoda czasu i nerwów.

1

~Jurczysław
2017-11-09 11:46:54
Nie polecam - szkoda się rozpisywać, clik nie robi nic dla przewoźników. Zleceniodawcy nie ponoszą żadnych konsekwencji, a jak się wycofają z przewozu i składam zwrot prowizji to jestem złodziejem i zabierają mi status TOPPRZEWOŹNIKA bo mam więcej niż 15% zwrotów prowizji z winy klienta, nie mojej! Do tego klient wycofuje się z transakcji pod jego domem, twierdzi że oferta nie aktualna. Wracam na pusto i poniżej kosztów do domu, i w oczach clicka jestem złodziejem. Nie jestem godzien TOPRZEWOŹNIKA.

Zero konsekwencji dla zleceniodawców, a karani są przewoźnicy.

Co dalej - oferty widmo. Zleceniodawcy składają oferty, i zero odzewu przez kilka dni lub całkowicie. W tyłku to mają że przewoźnik chciałby coś zaplanować. Nie da się z tym portalem.

Ktoś napisze: przecież masz numer telefonu od zleceniodawcy po zaakceptowaniu. Co z tego, jak można wpisać wszystko i pod numerem tela jest jakaś babcia która o niczym nie wie.

Portal na który mają szanse zaistnieć tylko partyzanci pracujący na czarno.
Portal który rozwala rynek cenami, jeszcze Ci napiszą że ktoś tam jedzie na pusto - nie kut*wa, tam ktoś jedzie żeby zarobić a nie na pusto. Na pusto to może gołąb pocztowy polecieć bo i tak leci.

Same minusy, nie mam pozytywnego zdania o tym portalu. A jestem przewoźnikiem z kilkudziesięcioma komentarzami.

Za drogo na to co sobą reprezentują !!!

1

~Darek
2017-11-20 10:59:40
Ciekawe czy clicktrans odniesie się do ostatniej wypowiedzi.

1

~przewoźnik
2018-01-29 15:39:30
Popieram w całej rozciągłości kolegę Jurczysława.
Chciałem w powyższej sprawie wysłać oficjalne pismo (takie na papierze, tradycyjną pocztą) do clicktrans, ale Pani w biurze obsługi powiedziała mi, ze nie udostępni mi adresu pocztowego pod którym znajduje się firma... Napisałem więc e-mail z prosba o odpowiedź, dlaczego to przewoźnicy karani są za to, że zleceniodawcy będąc nieodpowiedzialnymi odwołują zlecenia.
Jak otrzymam odpowiedź, zamieszczę ja tutaj niezwłocznie.

1

~Dla
2018-02-14 13:16:28
Clicktrans - szkoda czasu !

1

~BigWizard
2018-04-15 09:11:40
Polecam TransWithUs,
dopiero zaczynaja ale jak im to wyjdzie to naprawde moze byc super Giełda. Wchodzisz, widzisz wycenione transporty, jak Ci sie podoba to bierzesz, można pogadac z klientem zanim cos wezmiesz, wsjo za darmo dla przewoznika, klient placi chyba 10 % im wiec sie nie wycofuje bo wtedy straci kase, ty zwijasz reszte kasy... w kazdym razie to co widzisz w wycenie.

Fajnie to wyglada, tyle ze jak mowilem dopiero zaczynaja i jest kilka transportow na dzien.

Warte uwagi i przyszlosciowe.

1

~Leon
2018-09-15 18:09:20
*e szmaciarze tyle w tym temacie

1

~użytkownik
2018-10-29 10:53:06
Najbardziej IDIOTYCZNE pytanie jakie widzę na clicktrans, to zadawane zleceniodawcom przez pseudo przewoźników:"Jaki budżet?" Krótko mówiąc de*ile, bo inaczej nie można ich nazwać, pytają zleceniodawcy ile ma kosztować transport. W pewnym sensie rozumiem to, bo jak sami nie potrafią liczyć, to muszą kogoś zapytać. A klient jak to klient chciałby jak najtaniej, a najlepiej za grosze i najgorsze jest to, że Ci nieudacznicy z firmy "krzak, roboty w chu* i pusty bak" jeżdżą i wożą za grosze podcinając sobie w ten sposób gałąź na której siedzą. Stawki, które tam widzę urągają już nie tylko zasadom ekonomi, realiom rynku, ale urągają godności człowieka!

1

~Ewa
2019-01-21 21:54:34
Witam. Czy ktoś mniał doczynienia z firmą TESTEL z Poznania? Bardzo wazne.. o wszelkie info prosze 031096@wp. pl

1

~Rozczarowany Były Klient.
2019-01-28 21:44:44
Cliktrans... Transportowcy są mili i profesjonalni w kontakcie, ale:
jako zleceniodawcy byliśmy w trakcie załatwiania dużego ładunku z UK, a tu... strona www clicktrans posypała się. Nie wiadomo więc było co robić. Wzieli też pieniądze za wyróżnienie ogłoszenia, a na zapytanie co dalej nastąpiła długotrwała cisza.
Typowe dziadostwo rodem z komuny. Jedyna droga do poprawy jakości usług, czyli poniekąd ulepszenia PL, to gonić takie pseudofirmy z rynku. Strata czasu, nerwów i pieniędzy. Każdy potrafi wstawić fajne teksty na swoją stronę firmową (jako to dbamy o klientów, cud, miód i orzeszki), a wychodzi z tego coś jak ten miód i orzeszki, ale tylko pod względem barwy...

1

Clicktrans_pl
2019-03-12 18:00:29
@~Rozczarowany Były Klient.
Dzień dobry,
Być może wystąpiła chwilowa awaria serwisu, za co przepraszamy. Jak najbardziej może Pan otrzymać zwrot pieniędzy za wyróżnione ogłoszenie w takim przypadku. Proszę o wiadomość na kontakt@clicktrans. pl.
Pozdrawiam,
Michał Brzeziński
Zespół Clicktrans. pl

-1

~Przewoźnik
2019-03-14 07:54:49
Panie Brzeziński, dlaczego odpowiada Pan jedynie na posty wygodne dla Pana? Dlaczego nie odpowiada Pan na wszystkie? Czy to prawda, że na portalu część zleceń jest wytwarzana fikcyjnie (te na które nikt nigdy nie reaguje, ani na zapytania, ani na złożone oferty) po to aby wzbudzić zaufanie klientów i zwiększyć ruch na stronie?

1

Clicktrans_pl
2019-03-15 19:24:05
@~Przewoźnik
Napraw dę bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania - proszę o informację którą kwestię, chciałby Pan abym rozwinął.

Odpowiadając na Pana pytanie: nie, jest to nie prawda. Obiecuję Panu, że nic takiego nie ma miejsca i sam pomysł czegoś takiego wydaje mi się zaskakujący. Zapewniam, że generowanie "fikcyjnych zleceń" nie leżałoby kompletnie w naszym interesie i szkodziłoby zarówno Przewoźnikom jak i samej platformie Clicktrans. Nie robimy i nie robiliśmy nic takiego.

Przypuszczam, że chodzi Panu o to, że niektóre zlecenia pozostają bez odpowiedzi ze strony Zleceniodawcy. Tak, oczywiście, niestety pewien procent zleceń zostaje w ten sposób porzuconych. Mamy świadomość, że dla Pana i innych Przewoźników jest to uciążliwe i staramy się to poprawić. Proszę jednak Pamiętać, że ostateczna decyzja należy do Zleceniodawcy. Mogę jednak Pana zapewnić, że właśnie aktualnie pracujemy nad zmianami, które poprawią sytuację. Między innymi będzie to usuwanie zleceń, w których Zleceniodawca nie odpowiada Przewoźnikom. Kolejną przygotowywaną zmianą jest obowiązkowa weryfikacja Zleceniodawców i eliminowanie nierzetelnych Zleceniodawców z giełdy Clicktrans.

Zapewniam Pana, że wygoda pracy Przewoźników jest dla nas bardzo ważna i wsłuc*emy się Wasze opinie. Jeśli ma Pan jakieś sugestie poprawy Clicktrans, to będę wdzięczny za przesłanie na kontakt@clicktrans. pl.

Kilka postów wyżej widziałem też pytanie o adres pocztowy naszej firmy - jest on podany na naszej stronie w sekcji Regulamin.

Jeśli ma Pan jeszcze jakieś pytania to proszę o informację. Chętnie odpowiemy tutaj lub mailowo lub porozmawiamy telefonicznie.


Pozdrawiam,
Michał Brzeziński
Zespół Clicktrans. pl

-1

~Przewoźnik
2019-03-16 20:14:53
Panie Brzeziński, to proszę mi konkretnie odpowiedzieć dlaczego gdy zleceniodawca zrezygnuje z wykonania usługi przez przewoźnika po zaakceptowaniu jego oferty, KARANY jest przewoźnik zmniejszeniem wskaźnika procentowego realizacji i często w tym efekcie odebraniem statusu "Top przewoźnik" co skutkuje zmniejszeniem wiarygodności w oczach zleceniodawców? Proszę odpowiedzieć dlaczego tak jest? I proszę nie odpowiadać, że takie są zapisy w regulaminie, bo to Wy ustaliliście sobie regulamin, zresztą w wielu punktach niezgodny z Konstytucja RP, a tu np. po 1. brak zachowania tajemnicy korespondencji pomiędzy zleceniodawcą a wykonawcą (wszyscy mogą czytać, to co piszemy)

1

~mniecio
2019-04-14 11:39:14
Z punktu widzenia przewożnika jest to bardzo droga giełda a stawki marne w dodatku mało zleceń - Szybko zrezygnowałem NIE POLECAM przewoznikom na dzwonisz się na latasz a klient i tak zrezygnuje na 100 ofert 1% może konkretne osoby.

1

~adamwem
2019-04-14 12:51:22
://www. example. com/default. htm

1

kris5000
2019-08-15 00:13:30
Panie Brzeziński, czy Pan kontroluje pracę swoich pracownic?Myślę że raczej mało to Pana interesuje, mimo że negatywnie wpływa to na opinię Pańskiej firmy. Dziś kolejny raz zablokowaliście mi konto bez podania jakiejkolwiek przyczyny!!!Po telefonie klienta idioty który opowiada bzdury!!!Dostałem tylko maila z informacją że moje konto jest z kimś powiązane!!!Prowadzę dużą firmę transportową i nie jestem w stanie siedzieć na giełdzie 24/h, z konta korzystają też pracownicy. I odpowiedź że ktoś z innego IP się loguje jest bzdurna i bez sensowna. Prowizję za transakcje i tak płacę ja a nie zleceniodawca. Mało Was interesuje że ktoś ma auta w trasie i musi szukać towaru na powrót. W dniu dzisiejszym niezadowolony klient idiota zadzwonił do serwisu i poinformował Waszego pracownika że nie chcę mu wystawić faktury vat, choć nie ja realizowałem transport. Mam wgląd do całej korespondencji i jasno z niej wynika że klient nie chciał początkowo fv, ale po 4-godzinnym opóźnieniu w dostawie zażądał fv na Niemiecką firmę a za chwilę na Polską. Dodam że opóźnienie wynikło ze śmiertelnego wypadku na A4 w dniu 10. 08 w godzinach po południowych, między Wrocławiem a Zgorzelcem. {można to łatwo sprawdzić}. Faktura cały czas czeka na wysłanie ale klient nie chce przewoźnikowi dopłacić vatu na co wcześniej się zgodził. Wypisuje do mnie obraźliwe i wulgarne maile cyt. "wsadź sobie w dupę fakturę". Wszystkie wiadomości mam do wglądu, mało tego chciał pobić kierowcę na rozładunku tylko się cienias przeliczył bo kierowca był trochę większej postury!!I na takie zachowania ze strony wyjątkowego chama nie reagujecie tylko blokujecie konto!!Brak profesjonalizmu i fachowej obsługi!!dzwoniłem dziś od godziny 17. 30 do 18. 20 i nikt nie odbierał telefonu choć serwis ma być czynny do godziny 18. 00. Dbacie tylko o pseudo klientów którzy wystawiają parę paczek w zleceniu za które płaci moja firma. Dziwną politykę Pan prowadzi Panie Brzeziński, dba Pan o kr*ynów, chamów i prostaków a przewoźnika ma Pan w głębokim poważaniu. A jak wiemy prowizje i tak są dużo większe niż na innych portalach tego typu. Nie tędy droga. Pozdrawiam Kris.

-1

~Kriss
2019-09-23 13:20:07
A właśnie chciałem z nimi zacząć... dzięki za ostrzeżenia. Już nie zacznę.

1

~Elżbieta
2019-09-23 19:36:11
Polecam jak najbardziej firmę P Jarosz bardzo ładnie zapakowane rzeczy, bardzo mili panowie.
Przewożono meble z Francji do Polski ładnie poustawiane i zapakowane. Polecam wszystkim.

1

~Przewoźnik
2019-10-01 12:00:29
Clicktrans... byle jakie ładunki za byle jakie pieniądze.

Wciskają ludziom kit, że przewoźnik "i tak już tam jedzie" i Tobie to weźmie za grosze...
Nie... przewoźnik nie jeździ po to by wozić coś komuś za jałmużnę, przewoźnik jeździ po to by zarobić na chleb dla siebie, dla swojej rodziny, dla swoich pracowników i dla ich rodzin!!!

1

~Mrozij
2020-02-25 17:25:58
Straszne dziadostwo.
Ciągłą próbą wyłudzenia pieniędzy. Płaciłem więcej jak powinienem to dostałem email że nalicza mi odsetki.

1

~Walerian
2020-03-22 09:24:32
Zleciłem przewóz auta z Ełku do Aguilas Hiszpania auto dotarło na czs przez całą drogę byłem informowany o przebiegu transportu. Pełen profesjonalizm i dbałość o klienta polecam i wiem że będę korzystał w przyszłości dodam tylko że transport był w czasie bardzo nie pewnym zamykanie granic i jedna wielka niewiadomą w związku z pandemia
~Kami
2020-03-26 19:17:04
Zleciłam przewóz auta firmie CARDELIVER - OLGA B
Auto dotarło przed czasem
Bardzo uczciwa firma
Właściel lub kierowca informowali mnie na bieżaco o miejscu auta podczas przewozu
POLCEAM !!! Będe korzystać w przyszłości
Dodam iż transport auta był w okresie stresowym i niepewnym w związku z wirusem
~przewoźnik
2020-08-26 19:50:07
Panie Brzopzowski - mały przykład "nie-działalności" z clicktrans:
Zleceni e wystawione 08. 08. 2020 - Przeprowadzka z Lublina do Zgorzelca
do dnia 26. 08 Pani zleceniodawczyni otrzymała 3 oferty kwotowe oraz 9 zapytań dotyczących zlecenia - efekt jest taki, że nie odpowiedziała ani na oferty ani na zapytania!
Po co w takim razie to zlecenie wisi na tym portalu???
Niestety takie zachowania są nagminna praktyką!
~boss
2020-08-26 22:26:09
Pierwsze pytanie do pana kierowcy.
W ilu firmach przez ostatnich 12 miesięcy Pan pracował?
-Trzy
Ko p w dupę.

Odp. jaką usłuży pospolity czub trzymacz mało.

- Dziękuję za wyrażenie zainteresowania naszą firmą. Owszem prowadzimy otwartą rekrutację. Do kandydatów spełniających nasze wymagania odezwiemy się w pewnym czasie. Proszę zostawić cv z wszystkimi miejscami pracy. Okres w którym Pan nie przedstawi ciągłości zatrudnienia traktujemy jak rozwiązanie dyscyplinarne. W takim przypadku nie dędzeimy zainteresowani.

Tak trymacze, usłyszycie to coraz częściej.
panom kierofcom mało, nie zrobię, i. t. d. wszyscy dziękują.
Widły dla pana czekają. Nie kierownica.
~Przewoźnik
2020-09-26 10:10:27
Panie BRZEZIŃSKI! - Po co to jest zamieszczone na stronie?

obsluga. klienta@clicktrans. pl
+48 58 558 80 76 (g. 9-18, pon. -pt. oraz g. 10-16 sob. )

skoro to nie działa!!!
~takie tam
2020-09-26 17:35:51
clicktrans -dlaczego kozystacie z czegos takiego -zadna powazna firma z czyms takim sie nie zwiaze. Malo wiarygodna gielda z totalnie nie wiarygodnymi zleceniodawcami ladunkow. wiec kris 5000 czy przewoznik dla waszego dobra rozwiazal bym z czyms takim wspolprace
~takie tam
2020-09-26 17:43:24
a najlepsze haslo -przewoznik ci to przewiezie za pol darmo, bo i tak by wracal na pusto. hahaha
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.235.101.141

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels