Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Najnowsza i sprawdzona mapa alternatywnych tras dla kierowców ciężarówek w Niemczech

Utworzona: 2024-06-29


Sprawdzona mapa alternatywnych tras Niemieckiego Związku Transportu Towarowego, Logistyki i Gospodarki Odpadami (BGL) e. V. jest teraz ponownie dostępna w wersji cyfrowej i można ją wygodnie używać za pomocą aplikacji.

Również w tym roku, zgodnie z rozporządzeniem o ruchu wakacyjnym, w lipcu i sierpniu w Niemczech we wszystkie soboty (od 6 lipca 2024 do 31 sierpnia 2024) obowiązuje dodatkowy zakaz jazdy dla samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 7,5 tony, ciężarówek z przyczepami oraz zestawów ciągników siodłowych w godzinach od 7:00 do 20:00 na wielu odcinkach autostrad oraz niektórych odcinkach dróg krajowych. Szczegóły na trafficban.com - Niemcy - ważne informacje. Oczywiście ustanowiono pewne odstępstwa od zakazów. Listę wyjątków znajdziecie na trafficban.com - Niemcy - ważne informacje

Aby szybko uzyskać przegląd odcinków dróg objętych zakazem oraz możliwych tras alternatywnych, BGL ponownie oferuje swoją sprawdzoną mapę alternatywnych tras. Mapa ta została opracowana we współpracy z odpowiednimi organami transportowymi.

❗ Publikacja mapy odbywa się we współpracy z Autobahn GmbH des Bundes w aplikacji Autobahn. Osoby, które korzystały z aplikacji do mapy alternatywnych tras w ubiegłym roku, powinny ją zaktualizować. Dodatkowo mapa jest dostępna do pobrania na stronie internetowej BGL. Aplikacja Autobahn jest dostępna na systemy Android i iOS. Pobranie jest możliwe na stronie internetowej BGL.

Mapa tras 2024 ➡ TUTAJ

Źródło: BGL
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Transpolisa.pl


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels