Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Wywrotka z odłączanym żurawiem

Utworzona: 2022-03-23


Do firmy budowlanej ŻEL-BET SG z Baranówki w Małopolsce trafił unikatowy pojazd budowlany na czteroosiowym podwoziu Volvo FMX z zabudową samowyładowczą KH-Kipper i odłączanym żurawiem marki HMF.

Volvo FMX z zabudową wykonaną przez producenta z Kajetanowa wyróżnia żuraw hydrauliczny zamontowany na specjalnej, odłączanej konsoli, umożliwiającej pozostawienie go na placu w przypadku, gdy nie jest potrzebny. Tym samym można zwiększyć ładowność pojazdu. Demontaż i montaż konsoli do podwozia umożliwiają sworznie blokujące oraz szybkozłącza przewodów elektrycznych i hydraulicznych żurawia.


Samochód cechuje niezwykła uniwersalność - dzięki temu kilka pojazdów można zastąpić jednym. Ciężki pojazd z zabudową samowyładowczą może służyć do transportu materiałów budowlanych (wraz z ich rozładunkiem), przewozu ładunków przestrzennych, a nawet materiałów sypkich. Po odpięciu żurawia i wykorzystaniu ciężarówki jako wywrotki - zwiększa się jej ładowność. Skrzynia z trójstronnym wywrotem wyposażona jest w lewą burtę hydrauliczną oraz tylną burtę z funkcją automatycznego otwierania wraz z pneumatyczną szuflą zsypową.


ŻEL-BET SG świadczy kompleksowe usługi budowlane. Zajmuje się budową jednorodzinnych i wielorodzinnych budynków mieszkalnych, obiektów usługowych, handlowych, biurowych i przemysłowych, remontami i modernizacją domów oraz kompleksowym wykończeniem wnętrz.

Proces przygotowania zabudowy oraz obsługę żurawia i skrzyni ładunkowej pokazano na filmie:


Źródło: KH-Kipper
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Księgowy online


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels