Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

VASCO BOHEMIA Sp. z o.o. podsumowuje 15 lat działalności na polskim rynku

Utworzona: 2015-06-01


Vasco Bohemia Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą transportowo-logistyczną. Powstała w Hiszpanii w 1996 roku jako jedna z sześciu spółek należących do grupy kapitałowej Vasco Catalana Group, która w tym roku obchodzi 45-lecie istnienia.

Działalność Vasco Bohemia Sp.z o.o. opiera się na organizacji transportu międzynarodowego na terenie Europy, ze szczególnym uwzględnieniem krajów Europy Centralnej.

Od 2000 roku Vasco Bohemia prowadzi działalność na terenie Polski, konsekwentnie rozszerzając ofertę proponowanych rozwiązań w zakresie świadczenia kompleksowych usług spedycyjnych. Wraz z intensywnym rozwojem przedsiębiorstwa oraz zwiększeniem obsługiwanego obszaru terytorialnego dział transportu podzielony został na sekcje, ukierunkowane na obsługę poszczególnych relacji.

Specjalizacją Firmy jest spedycja międzynarodowa w obszarze transportu lądowego i morskiego. Oferta obejmuje pełny zakres rozwiązań logistycznych, zarówno w zakresie przesyłek częściowych, jak i całopojazdowych.
Realizujemy przesyłki do wszystkich krajów Europy i części krajów Azji. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam na atrakcyjne i elastyczne rozwiązania logistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów.dodaje dyrektor Vasco Bohemia Sp. z o.o, Krzysztof Lewandowski.Każdy rok w 45-letniej historii VASCO jest krokiem naprzód, który systematycznie przyczynia się do rozwoju firmy. VASCO CATALANA GROUP w 2015 roku stanowi zespół ponad 250 profesjonalistów, którzy pracują z tysiącami Klientów. To również sieć ponad 20 lokalizacji w strategicznych punktach świata, m. in.: Hiszpania – Algeciras, Bilbao , A Coruńa, Lanzarote, Las Palmas, Madryt, Teneryfa, Valladolid, Vigo, a także Praga, Ostrawa, Wiedeń, Bratysława, Budapeszt, Maroko, Mauretania, Senegal, Wyspy Zielonego Przylądka, Dominikana, Portoryko.
„Piętnasta rocznica działalności na polskim rynku to doskonała okazja, aby podziękować wszystkim Klientom i partnerom biznesowym. To właśnie dzięki ich zaufaniu, możemy nieustannie rozwijać swoje możliwości oraz dążyć do perfekcji w poszukiwaniu innowacyjnych i satysfakcjonujących rozwiązań. Chcemy nadal konsekwentnie realizować nasze cele. Przyszłość rysuje się optymistycznie. podsumował Krzysztof Lewandowski


W minionym czasie Vasco Bohemia Sp. z o.o. wielokrotnie otrzymywało dowody na to, że wysiłki na rzecz jakości świadczonych usług są skuteczne. Do tych dowodów należą m. in. kolejne umowy o współpracy z siecią IKEA .Po Walencji, Lanzarote, Vigo nadszedł czas na Karaiby, gdzie In Side Logistic zarządza logistyką koncernu. Innym wielkim impulsem w rozwoju firmy była niedawna fuzja Coscon Austria GmbH z Vasco Shipping SRO. W jej wyniku powstało Coscon Central Europe z 45-procentowym udziałem grupy.
Takie zacieśnienie długiej współpracy z największym azjatyckim armatorem na terenie Europy centralnej już daje wymierne korzyści.


Od momentu powstania Vasco Catalana była firmą rodzinną i wciąż pomimo rozwoju i ekspansji na nowe regiony stara się utrzymać wszystko, co dobre w tym modelu zarządzania. Lojalność, indywidualne podejście i odpowiedzialność to słowa klucze, towarzyszące naszej obecności w każdej lokalizacji.

Wartości, którym hołduje firma Vasco Catalana, są przez nią realizowane także na innych płaszczyznach, niż tylko zawodowa. W 2007 r. prezes firmy, Kepa Azarloza Goiria założył fundację Derandein, która systematycznie i nieprzerwanie pomaga mieszkańcom kilku krajów afrykańskich m. in. Tanzanii, Kenii i Etiopii.
Fundacja Derandein to organizacja pozarządowa założona przez Vasco Catalana Group w celu poprawy warunków życiowych osób i społeczności wykluczonych poprzez zaspokajanie podstawowych potrzeb z zakresu zdrowia, edukacji i zapewnienia dachu nad głową. Fundacja szczególną opieką otacza dzieci osierocone w wyniku wojen plemiennych i Aids. mówi Kepa Azarloza Goiria, prezes firmy Vasco Catalana Group.


Charytatywny aspekt funkcjonowania firmy to jeszcze jeden argument świadczący o jej solidności i rzetelności.
Do ulubionych


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels