Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

To będzie ciężarówkowy zawrót głowy

Utworzona: 2024-06-08


Na kilka miesięcy przed targami IAA TRANSPORTATION 2024, które odbędą się 17–22 września w Hanowerze, organizatorzy odnotowują znaczny wzrost liczby zarejestrowanych wystawców i udziału firm zagranicznych.

Do tej pory liczba zarejestrowanych wystawców jest już o 13% większa niż w tym samym okresie roku 2022. Odsetek wystawców z innych krajów wzrósł do 70%, co oznacza wzrost o 8 punktów procentowych w stosunku do roku 2022. Najwięcej wystawców zagranicznych pochodzi z Chin, Turcji i Włoch. Hale wystawiennicze wykorzystane w 2022 r. są już niewystarczające, w większości są przepełnione, a w przypadku niektórych segmentów powstają już listy oczekujących.

Oprócz wysokiego poziomu uczestnictwa wystawców zagranicznych, na tegorocznych targach zaprezentuje się wielu nowych wystawców. Około 26% uczestniczy w targach po raz pierwszy, w tym Tesla, która zaprezentuje Semi Truck ze swojej siedziby w Austin w Teksasie. Oczywiście obecni będą także powracający wystawcy, tacy jak Mercedes-Benz Trucks i MAN. Oprócz nich, na targach swoją ofertę przedstawią firmy takie jak BMC, BYD, B-ON, DAF, Ford, Ford Trucks, Iveco, Kia, Maxus, Piaggio, Renault, Scania, Tesla, Toyota, Volvo i VW Commercial Vehicles. Targi będą również poświęcone ważnym tematom, takim jak infrastruktura, technologia akumulatorów, pojazdy definiowane programowo i jazda autonomiczna, z udziałem firm AKKODIS, Aptiv, AAE EnerCharge, Here, Canonical, LG Energy, Monachium Electrification, Samsung SDI i SOSLab.

W czasie weekendu 21 i 22 września odbędzie się Weekend Rodzinny i Truckerowy, podczas którego zorganizowane będą specjalne atrakcje dla kierowców i rodzin.

Bilety na IAA TRANSPORTATION 2024 są już dostępne
Oferta obejmuje wiele opcji, w tym bilet weekendowy za 10 euro lub karnet Family Adventure Pass dla dwóch osób dorosłych i trójki dzieci (dostępny tylko na miejscu) za 20 euro. Dodatkowe opcje biletów obejmują:
• Bilet na całe wydarzenie (74 EUR): umożliwia wielokrotne wejścia na całe targi.
• Bilet dzienny w dzień powszedni (28 EUR): uprawnia do jednorazowego wejścia w dowolny dzień powszedni.
• Bilet popołudniowy (13 €): ważny na wejście od 13:00 w dowolnym dniu.

Zniżkowe bilety dzienne przysługują studentom, stażystom, ochotnikom służącym w wojsku, ochotnikom federalnym oraz uczestnikom dobrowolnych lat ekologicznych i społecznych (FÖJ i FSJ), a także osobom niepełnosprawnym po okazaniu odpowiedniego dowodu. Jeżeli w legitymacji osoby niepełnosprawnej znajduje się znak „B”, osoba towarzysząca otrzymuje wstęp bezpłatny. Bilet ulgowy jednodniowy umożliwia jednorazowe wejście w dniach 17–22 września 2024 r. w godzinach 9:00–18:00. Bilet traci ważność po opuszczeniu targów.

Źródło: IAA TRANSPORTATION
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels