Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Dla firm ważne są też inne wartości, a żeglarstwo to ryzyka, żywioły i wspaniali ludzie

Utworzona: 2024-05-20


STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi kładzie duży nacisk na wspieranie wartości, które są dla nich ważne. W związku z tym, 12 maja 2024 roku, firma podpisała umowę sponsoringową z Polską Ligą Żeglarską.

Firma została głównym sponsorem najbardziej dynamicznie rozwijającego się projektu żeglarskiego w Polsce. Sponsoring jest kluczowym elementem ich strategii marketingowej i doskonałym sposobem na komunikację firmy z otoczeniem. Sport stanowi naturalną platformę dla takiej formy współpracy, co w STBU również ma miejsce. Firma wspiera kilka popularnych dyscyplin sportowych, takich jak piłka ręczna, siatkówka, koszykówka i piłka nożna, jednak to żeglarstwo jest priorytetem. Pochodzi z Sopotu, miasta nad morzem, dlatego woda i żagle są wpisane w jej tożsamość.

Żeglarstwa nie da się nie lubić, żeglarstwo to ryzyka, żywioły, wspaniali ludzie, teamwork - chcemy te wartości wspierać i chcemy być w żeglarstwie widoczni jako STBU. Podpisujemy umowę sponsoringową i chcemy w ten sposób dawać IMPULS do bezpiecznego pływania przez cały sezon powiedział po podpisaniu umowy Adam Lewandowski, prezes STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi.
Rozgrywki Polskiej Ligi Żeglarskiej można śledzić na nowej oficjalnej stronie: www.ligazeglarska.pl oraz na profilach ligi w social mediach.Źródło: STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Euroma Maciej Działoszyński


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels