Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Do zobaczenia za rok!

Utworzona: 2024-05-20


Międzynarodowe Targi Stacja Paliw, organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych, to wiodące wydarzenie w Europie i najważniejsze wydarzenie w branży paliwowej w Polsce.

Polska Izba Paliw Płynnych od blisko 30 lat jest Organizatorem Międzynarodowych Targów STACJA PALIW, które prezentują aktualne światowe trendy w technologii, produktach i usługach oraz rozwiązaniach biznesowych dla sektora paliwowego i branż pokrewnych. Wystawa ta jest miejscem wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń, a także nawiązywania bezpośrednich kontaktów biznesowych. Oferuje prezentacje najnowszych rozwiązań dla sektorów takich jak paliwa, petrochemia, energetyka, stacje paliw, myjnie, warsztaty, transport, wyposażenie sklepów i barów.
W ramach tego wydarzenia odbywa się także Strefa Myjni, gdzie prezentowane są rozwiązania dla myjni automatycznych, samoobsługowych oraz urządzenia dodatkowe dedykowane myjniom.

Tegoroczna XXIX edycja Targów STACJA PALIW 2024 miała miejsce w dniach 8-10 maja 2024 roku w Warszawskiej Hali Wystawienniczej EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. W trakcie tej edycji, zaprezentowana została Strefa NTG-Nowoczesnych Technologii Gazowych, z Wyspą Wodorową jako jednym z głównych bloków tematycznych. Była to przestrzeń dedykowana przedsiębiorstwom oferującym technologie wodorowe i HRS.

Podczas targów była możliwość odwiedzenia wystawy, zapoznania się z ofertą wystawców – zarówno tych prezentujących technologie wodorowe, jak i innych branżowych. Wysłuchanie interesujących i bogatych w informacje wystąpień wystawców oraz zaproszonych gości podczas corocznej Konferencji dotyczącej rynku paliw w 2024 roku oraz podczas Akademii Przedsiębiorcy. Na wystawie mogli Państwo zapoznać się z ofertą Dealera samochodów marki TOYOTA z napędem wodorowym a także z osiągnieciami młodych inżynierów Politechniki Warszawskiej, Rzeszowskiej oraz Białostockiej, których to Teamy bolidowe własnoręcznie skonstruowały prezentowane pojazdy. Na Wyspie Wodorowej zaprezentowano urządzenia i usługi związane z branżą wodorową.

❗ Przyszłoroczna Jubileuszowa 30 Edycję Międzynarodowych Tragów Stacja Paliw 2025 odbędzie się w dniach 14-16.05.2025.

Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels