Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Łączą siły, aby przyspieszyć elektryfikację transportu

Utworzona: 2024-05-15


Celem współpracy Trailer Dynamics i Thermo King jest tworzenie innowacji, które zwiększą wydajność i przyspieszą przejście na transport bezemisyjny w Europie.

Niemiecka firma Trailer Dynamics ogłosiła, że amerykański koncern Trane Technologies, specjalizujący się w tworzeniu zrównoważonych rozwiązaniach dla budynków, domów i transportu, wraz z należącą do niego marką Thermo King, został jej strategicznym inwestorem mniejszościowym i partnerem wraz z niemieckim producentem Krone.

Naczepy eTrailer są wyposażone w napęd wspomagający, który pozwala znacznie zmniejszyć emisję generowaną przez konwencjonalny ciągnik siodłowy z silnikiem Diesla, zwiększa zasięg jazdy w połączeniu z ciągnikiem o napędzie elektrycznym i może zasilać elektryczne lub tradycyjne agregaty chłodnicze. Thermo King zapewni swoją wiedzę zakresie w elektryfikacji i chłodnictwa transportowego. Współpraca umożliwi integrację technologii, która zrewolucjonizuje branżę, zapewniając ulepszone możliwości logistyczne.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Trailer Dynamics firma Thermo King zwiększy swoje możliwości tworzenia zaawansowanych innowacji i produktów, będzie w stanie bardziej skutecznie realizować swoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju i wprowadzać pozytywne zmiany w branży oraz wspierać oczekiwania klientów i organów regulacyjnych.

Źródło: Trailer Dynamics
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
TRONIK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels