Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

TVM Transport & Logistics z nowym magazynem w strategicznej lokalizacji

Utworzona: 2024-05-14


Przewoźnik rozszerza współpracę z SEGRO wynajmując magazyn we Wrocławiu. Nowy obiekt jest wykorzystywany do obsługi zarówno samochodów dostawczych, jak i ciężarowych oraz jest ósmym punktem przeładunkowym spółki na mapie Europy.

TVM od ponad 11 lat prowadzi działalność na rynku transportu drogowego i koncentruje swoją flotę przede wszystkim w krajach środkowoeuropejskich. Wynajem magazynu w SEGRO Park Wrocław, Targowa jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy. Dogodna lokalizacja obiektu umożliwia sprawny dojazd do drogi ekspresowej S8 oraz autostrady A4, będących częścią Transeuropejskiej Sieci Transportowej. Magazyn we Wrocławiu zwiększa potencjał i szybkość obsługi realizowanych przez spółkę zleceń.

Rozwój infrastruktury przeładunkowej to jeden z elementów strategii biznesowej naszej firmy. Lokalizacja magazynu jest dla nas istotna, ponieważ na co dzień w okolicach Wrocławia obsługujemy wiele zleceń transportowych. Nowy punkt rozwija sieć połączeń stałych linii transportowych, co usprawnia przepływ ładunków i udoskonala jakość świadczonych przez nas usług. Ponadto, nowy magazyn skraca Transit Time do naszych południowych i zachodnich sąsiadów oraz uelastycznia nasze możliwości ofertowe. Położenie magazynu przybliża nas do stolicy Czech, która jest dla nas istotnym obszarem pod kątem liczby realizowanych zleceń transportowych. Z uwagi na to, że Dolny Śląsk nasycony jest inwestycjami niemieckich spółek, zapotrzebowanie transportowe w kierunku zachodu również jest znaczące mówi Adam Biłka, wiceprezes zarządu TVM Transport & Logistics.
Źródło: TVM Transport & Logistics
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels