Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Karta E100 akceptowana na stacjach w Hiszpanii

Utworzona: 2024-05-20


W marcu tego roku Grupa E100 oraz Repsol odnowiły umowę o strategicznym partnerstwie i rozszerzyły warunki dla klientów dostawcy kart paliwowych i usług związanych z transportem do dokonywania transakcji w całej sieci stacji paliw firmy z branży energetycznej.

Obie firmy współpracują ze sobą od kilku lat, a nowa umowa znacznie zwiększa zakres akceptacji karty E100 w sieci stacji paliw Repsol, ku zadowoleniu obu partnerów. Kierowcy podróżujący po Europie mogą dokonywać transakcji używając karty E100 nie tylko w części kontynentalnej Hiszpanii, ale także na Balearach i Wyspach Kanaryjskich.

Współpracujemy z Repsol od 2019 roku. Zwiększa to możliwości biznesowe obu firm. Konsekwencją jest rozszerzona współpraca, która otwiera znacznie więcej możliwości dla naszych klientów w Hiszpanii. Od 14 marca mają oni do dyspozycji ponad 3000 stacji paliw Repsol. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo nasz partner z Hiszpanii jest jednym z najważniejszych graczy na europejskim rynku energetycznym. To także efekt realizacji strategii E100, polegającej na systematycznym i stałym poszerzaniu sieci akceptacji naszej karty. Obecnie to ponad 17 000 punktów w całej Europie, w których nasi klienci mogą rozliczać transakcje używając naszej karty komentuje Jadrana Krizmanic, Kierownik ds. rozwoju stacji paliw E100 w Europie Południowej.
Klienci korzystający z kart paliwowych E100 odwiedzający stacje paliw Repsol w Hiszpanii mogą tankować tradycyjne paliwa (benzynę lub olej napędowy), HVO (biopaliwo 2. generacji) oraz AdBlue.

Partnerstwo z E100, jednym z wiodących europejskich dostawców rozwiązań dla transportu ciężkiego, wzmacnia nasze zaangażowanie w ten kluczowy sektor hiszpańskiej gospodarki. Klienci dostawcy kart paliwowych mają teraz dostęp do najważniejszej sieci stacji w Hiszpanii z wyjątkową ofertą produktów multienergetycznych dodaje Patricia Calero Carpio, szefowa Działu Rozwoju Międzynarodowego Repsol.
Źródło: E100
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Transpolisa.pl


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels