Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

KOIMEX inwestuje we flotę - 44 nowoczesne ciągniki Volvo

Utworzona: 2024-04-19


Przewoźnik od lat stawia na sprawdzone rozwiązania i zaufanych partnerów biznesowych. Jednym z nich jest Volvo Polska Sp. z o.o., z którym firma właśnie podpisała kontrakt na dostawę 44 nowoczesnych ciągników siodłowych. Pierwsza transza 27 pojazdów trafi na początku maja, a kolejne dostawy będą realizowane w następnych miesiącach.

Nowe pojazdy we flocie KOIMEX będą spełniać rygorystyczne normy emisji CO2 VECTO, osiągając imponujący wynik 46.84 gCO2/tkm w grupie G3. To dowód na to, że firma stawia na rozwiązania przyjazne środowisku, redukując swój ślad węglowy i przyczyniając się do walki ze zmianami klimatu.

Bezpieczeństwo i komfort pracy kierowców - kluczowe aspekty

Nowe ciągniki siodłowe we flocie przewoźnika będą wyposażone w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, spełniające wymagania GSR 2024. Wśród nich znajdą się m.in. czujniki ciśnienia w ogumieniu, układ wspomagania zmiany pasa ruchu VRU, układ monitorowania reakcji kierowcy czy kamera cofania. Te nowoczesne rozwiązania znacząco podniosą poziom bezpieczeństwa na drodze, chroniąc zarówno kierowców, jak i innych uczestników ruchu.

KOIMEX stawia także na komfort pracy swoich pracowników. Nowe pojazdy będą wyposażone w szereg udogodnień, takich jak klimatyzacja postojowa I-ParkCool, rozszerzony pakiet multimedialny, pakiet widoczności Visibility 5+ czy lusterka z kamerami martwego pola. Dzięki temu kierowcy będą mogli pracować w bardziej komfortowych warunkach, co przełoży się na ich większą efektywność i zadowolenie z pracy. Dodatkowym atutem nowych pojazdów będzie funkcja I-SEE wraz z mapami topografii terenu oraz system ostrzegania przed kolizjami z aktywnym tempomatem i elektronicznym hamulcem. Te zaawansowane technologie nie tylko poprawią bezpieczeństwo, ale także zoptymalizują zużycie paliwa, co przełoży się na niższe koszty operacyjne i mniejszą emisję CO2.

Gwarancja czasu naprawy - pewność i terminowość dostaw

Wszystkie nowe pojazdy we flocie KOIMEX zostaną objęte kontraktami serwisowo-naprawczymi Gold z gwarancją czasu naprawy. To niezwykle istotne z punktu widzenia klientów firmy, dla których terminowość dostaw jest kluczowa. Dzięki temu rozwiązaniu ewentualne usterki będą usuwane w ekspresowym tempie, co zminimalizuje przestoje i opóźnienia w realizacji zleceń transportowych.Źródło: KOIMEX S.A.
grafika poglądowa
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels