Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

trafficban.pl - Zakazy ruchu w Europie

Węgrzy rzutem na taśmę modyfikują zakazy i zmieniają termin ich rozpoczęcia

Utworzona: 2024-03-28


Węgierskie Ministerstwo Transportu utworzyło tzw. nocne okno czasowe w zakazach dla pojazdów ciężarowych na nadchodzący długi weekend.

Weekendowe ograniczenia ruchu dla pojazdów ciężarowych będą obowiązywały łącznie przez 72 godziny. Obowiązkowy postój ciężarówek zostanie jednak częściowo zawieszony w godzinach nocnych między 22:00 a 6:00.

Ograniczenie dla ciężarówek NIE rozpocznie się dzisiejszej nocy, 28 marca 2024 roku, ale dopiero w piątek, 29 marca 2024 roku, o godzinie 6:00! Dotyczy to również pozostałych dni świątecznych.

W oświadczeniu Ministerstwo Budownictwa i Transportu informuje, że działanie to zostanie podjęte w celu zapewnienia nieprzerwanych dostaw towarów i zaspokojenia zwiększonego popytu klientów. Niestety, decyzja ta została podjęta niemal w ostatniej chwili, zaledwie kilka godzin przed planowanym wprowadzeniem ograniczeń zgodnie z dotychczasowymi zasadami.

Węgierskie świąteczne zakazy będą obowiązywały w następujących terminach:

🚩 29 marca (piątek) od godz. 6:00 do godz. 22:00
🚩 31 marca (niedziela) od godz. 6:00 do godz. 22:00
🚩 1 kwietnia (poniedziałek) od godz. 6:00 do godz. 22:00

Wyjątki od zakazów

W serwisie www.trafficban.com w zakładce każdego z państw znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące ograniczeń dla ciężarówek, w tym listę odstępstw i zwolnień z zakazów.
Do ulubionych trafficban.pl - Zakazy ruchu w Europie
FIRMOWY SPOTLIGHT
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels