Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

#Cabversation, bo kierowcy powinni rozmawiać
Utworzona: 2023-09-24

Brytyjska sieć parkingów i miejsc obsługi kierowców Moto uruchomiła inicjatywę, której celem jest uświadomienie społeczeństwa, jak ważna dla wielu osób jest możliwość porozmawiania z kimś życzliwym i opowiedzenia o swoim problemach i samopoczuciu.

#Cabversation (rozmowa w kabinie) to okazja, aby przyłączyć się do wysiłków mających na celu poprawę zdrowia psychicznego i samopoczucia zarówno wśród klientów korzystających z usług transportowych, jak i osób pracujących w tym sektorze. Inicjatorzy we współpracy z organizacją Mind i Szkockim Stowarzyszeniem Zdrowia Psychicznego, przy wsparciu brytyjskiego Stowarzyszenia Transportu Drogowego (RHA) zachęcają kierowców samochodów ciężarowych do utrzymywania kontaktu między sobą, a także ze swoimi rodzinami, przyjaciółmi i kolegami podczas jazdy oraz na parkingach sieci Moto w Zjednoczonym Królestwie.

Z okazji uruchomienie #Cabversation, firma zorganizowana dwa konkursy:

🚩Osoba, która znajdzie ikonę Cabversation na stronie internetowej, może wygrać kupony Moto o wartości 50 funtów, do wykorzystania dowolny cel na jednym z parkingów firmy.

🚩Na Facebooku można udostępniać selfie lub zdjęcia przedstawiające rozmowę z przyjacielem, czy z innym kierowcą ciężarówki podczas wizyty na parkingach sieci Moto. Jedno z nich zostanie nagrodzone pakietem niezbędnych akcesoriów kierowcy samochodu ciężarowego.

Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels