Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Webfleet umacnia pozycję na rynku węgierskim

Utworzona: 2023-10-13


Firma systematycznie powiększa liczbę klientów oraz bazę pojazdów podłączonych do platformy telematycznej na tym rynku notując dwucyfrowe wzrosty rok do roku.

Do grona klientów Webfleet dołączył jeden z wiodących w regionie operatorów transportowo-logistycznych, Horváth Rudolf Intertransport Kft., świadczący usługi transportowe od blisko 30 lat na rynku europejskim. Oprócz FTL (Full Truck Load), LTL (Less Than Truck Load), magazynowania i obsługi ładunków, firma realizuje także usługi transportu pasażerskiego. Cały park maszynowy zostanie podłączony do platformy online Webfleet, gdzie z poziomu jednego interfejsu klient będzie miał możliwość monitoringu statusu pojazdów, stylu jazdy kierowców, wykorzystania floty, obsługi zleceń, zużycia paliwa i innych kluczowych wskaźników operacyjnych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa system telematyczny w zarządzaniu firmą transportową. Zdecydowaliśmy się na Webfleet, ponieważ jest to najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które nie tylko spełnia nasze różnorodne potrzeby w chwili obecnej, ale będzie wspomagać nasz rozwój także w przyszłości. Korzystając z tego systemu nie musimy martwić się o wygaszanie sieci 2G, bo ich urządzenia są na to przygotowane, a na terenie całej EU możemy liczyć na potrzebną pomoc i wsparcie. Jestem przekonany, że z tym systemem będziemy mogli jeszcze bardziej usprawnić i zoptymalizować zarządzanie naszymi flotami mówi Dávid Horváth, Business Development Director w firmie Horváth Rudolf Intertransport Kft.
Poza monitoringiem floty, system Webfleet będzie wykorzystany również do zdalnego pobierania danych z tachografów i zarządzania czasem jazdy kierowców. Horváth Rudolf Intertransport Kft. upatruje dużych korzyści również w funkcji doskonalenia stylu jazdy OptiDrive, która ma wpływ nie tylko na zużycie paliwa, ale także na poprawę bezpieczeństwa, co ma szczególne znaczenie w transporcie osobowym realizowanym przez flotę do przewozu osób. Logotyp Webfleet pojawi się także na pojazdach firmy przewoźnika, co ma być wyrazem satysfakcji z użytkowania nowego rozwiązania do zarządzania flotą.

Węgry to wciąż nowy rynek dla Webfleet. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat wykonaliśmy tu dużą pracę. Bardzo nas cieszy systematyczny wzrost bazy instalacyjnej, co potwierdza, że jest tu duży potencjał, a węgierskie firmy chcą korzystać z najlepszych w Europie rozwiązań do zarządzania flotą. Jesteśmy zaszczyceni, że także Horváth Rudolf Intertransport Kft. – jeden z liderów, cieszący się ogromną wiarygodnością operator, zaufał Webfleet i będzie rozwijać swój biznes, korzystając z naszych rozwiązań mówi Dariusz Terlecki, Dyrektor Regionalny w Webfleet, odpowiedzialny za działalność komercyjną w Polsce i Europie Wschodniej.
Źródło: Webfleet
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
TRONIK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels