Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Wybrano najlepszy serwis Renault Trucks w naszym kraju

Utworzona: 2023-06-29


Zwycięzcą konkursu Dealer of the Year 2022 został Tandem Trucks Katowice. Serwis otrzymał trofeum wraz z prawem do posługiwania się zaszczytnym tytułem do czasu ogłoszenia kolejnego zwycięzcy w 2024 roku.

W trzech punktach prowadzących autoryzowany serwis oraz sprzedaż pojazdów Renault Trucks - zatrudnionych jest 80 osób. Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year organizowany jest od 10 lat. Biorą w nim udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce. Konkurencja jest bardzo duża, a różnice w punktacji między zwycięzcą, a kolejnymi miejscami są niewielkie.

W edycji 2022 konkursu Renault Trucks Dealer of the Year 2022 wzięło udział 30 warsztatów. Ta nagroda docenia serwis, który był najbardziej efektywny w rozwijaniu biznesu producenta w ub.r. Efektywny i uniwersalny, dlatego kryteria do przyznania nagrody dotyczyły całego spektrum zagadnień związanych z obsługą posprzedażną klientów Renault Trucks. A te kryteria to: wzrost sprzedaży oryginalnych części zamiennych producenta rok do roku, wzrost sprzedaży kontraktów serwisowych do pojazdów używanych, penetracja w sprzedaży kontraktów do nowych pojazdów, sprzedaż części zamiennych do pojazdów DCi i DXi oraz skuteczność działań w ramach Renault Trucks 24/7.

Po podliczeniu punktacji tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year 2022” zdobył serwis TANDEM TRUCKS KATOWICE Nagrodę z rąk: Valery Muyard Dyrektora Zarządzającego Renault Trucks Polska, Henryka Kliczewskiego, Dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej, Marcina Majaka, Dyrektora Sprzedaży Pojazdów Nowych, Jacka Kurzawy, Dyrektora Sprzedaży Pojazdów Używanych odebrali Krzysztof Majcherek, Prezes Zarządu Tandem Trucks i Karol Gruszka, Wiceprezes Zarządu Tandem Trucks.


Odbierając prestiżową nagrodę Krzysztof Majcherek podkreślił, że jest to nagroda całego zespołu serwisu Tandem Trucks. Tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year” to potwierdzenie najwyższej jakości obsługi oferowanej przez TANDEM TRUCKS! Dzięki takim serwisom, jak TANDEM TRUCKS KATOWICE pojazdy mogą spełniać sprawnie swoje zadania transportowe, a ich właściciele mogą spokojnie zająć się działalnością transportową.

Tytuł Dealer of the Year to nie jedyna nagroda przekazana Tandem Trucks tego wieczoru. Tandem Trucks wygrał również w kategoriach Najskuteczniejszy serwis Renault Trucks 24/7 w 2022 roku, Najlepszy Partner Biznesowy w sprzedaży pojazdów używanych w 2022 roku, Największa sprzedaż pojazdów używanych w 2022 roku, Największa sprzedaż kontraktów serwisowych do pojazdów używanych w 2022 roku, Największa sprzedaż kontraktów serwisowych w 2022 roku.

Kick off Renault Trucks Polska 2023 wyłonił najlepszych w ub.r. w zakresie sprzedaży pojazdów nowych, używanych, obsługi posprzedażnej i współpracy RTFS. Prestiżowy tytuł Najlepszy partner biznesowy w sprzedaży pojazdów nowych Renault Trucks w ub.r trafił po raz kolejny z rzędu do Eurocomplex Trucks. Eurocomplex Trucks wygrał również w kategoriach najlepsza współpraca z RTFS. Nagrodę za Najwyższą efektywność w sprzedaży kontraktów serwisowych w 2022 roku otrzymał Intruck Radom.

Źródło: Renault Trucks Polska
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
TRONIK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels