Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


Nagrodzony za elektryzujący wygląd
Utworzona: 2023-06-30

Nagrodę przyznało międzynarodowe jury konkursu Red Dot Design Award 2023, składające się z 43 niezależnych ekspertów ds. jakości wzornictwa.

Nowy MAN eTruck, który trafi do pierwszych klientów w przyszłym roku, nadaje się do transportu dalekobieżnego, już teraz zaznacza swoją obecność przed oficjalną premierą rynkową. Wręczenie nagród, do którego nominowano produkty z ponad 60 krajów, odbyło się podczas uroczystej gali w Essen.

W czasach szybko zmieniającego się świata i nowych technologii ważne jest, aby zachować wierność własnej tożsamości. Kierowaliśmy się tym mottem również w naszej pracy nad projektem MAN eTruck i skupiając się na tym, co reprezentuje nasza marka i jak postrzegają nas nasi klienci mówi Carolin Schütt, odpowiedzialna za kolory i materiały w dziale projektowym MAN Truck & Bus.
Projektanci z MAN Truck & Bus stworzyli abstrakcyjną wersję krajobrazu wokół siedziby MAN między Zugspitze a Monachium w postaci wielokąta, który zdobi kabinę kierowcy. Jednocześnie powierzchnia z geometryczną dekoracją przywodzi na myśl powstającą rzeźbę, w symboliczny sposób podkreślając dynamikę rozwoju MAN eTruck. Neutralny, matowo-szary lakier został celowo wybrany, aby kontrastować z energetyczną czerwienią na osłonie chłodnicy i wraz z pośrednio oświetloną szybą przednią harmonijnie robi imponujące wrażenie, jakby pojazd oddychał energią, która go napędza.

Źródło: MAN Truck & Bus
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels