Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Dane z pojazdów trafią bezpośrednio na platformę
Utworzona: 2023-06-21

Za pomocą OEM.connect pojazdy osobowe i dostawcze Grupy Renault z wbudowanymi fabrycznie systemami łączności, są gotowe do integracji z rozwiązaniem Webfleet bez konieczności instalacji dodatkowych urządzeń. Dzięki temu menedżerowie flot będą mogli łatwiej, szybciej i taniej korzystać z rozwiązań telematycznych.

Dzięki OEM.connect pojazdy Grupy Renault będą mogły przesyłać dane z pojazdów bezpośrednio na platformę Webfleet, wielokrotnie nagradzanego rozwiązania do zarządzania flotą. Do podłączenia pojazdów niezbędny jest jedynie numer identyfikacyjny pojazdu (VIN). Firmy posiadające pojazdy Grupy Renault mogą uzyskać dostęp do standardowych aplikacji Webfleet, które usprawniają działalność flotową i wspierają menedżerów w maksymalizacji wydajności floty, obniżaniu kosztów operacyjnych oraz promowaniu ekologicznej i bezpiecznej jazdy.

Z radością witamy Grupę Renault w naszym programie OEM.connect. Dołączenie kolejnego popularnego producenta samochodów do programu, podkreśla wartość dodaną, jaką OEM.connect tworzy dla naszych wspólnych klientów i podkreśla znaczenie danych telematycznych i ich praktycznych zastosowań dla flot mówi Taco van der Leij, wiceprezes Webfleet Europe w Bridgestone Mobility Solutions.
Program OEM.connect dla pojazdów Grupy Renault będzie dostępny w Europie w drugiej połowie 2023 r.Źródło: Webfleet
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
MWB Trans - Mariusz Wieczorek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels