Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Cacko z pazurem

Utworzona: 2023-05-14


150-tysięczny pojazd MAN Truck & Bus UK trafił do firmy z siedzibą w Gateshead. Samochód robi niesamowite wrażenie, zobaczcie sami.

Ciężarówka w kolorze Nardo Grey jest wyposażona w felgi Durabright z polerowanego aluminium oraz robione na specjalne zamówienie wypełnienie podwozia i pomost, do którego dołączona jest specjalnie zaprojektowana, podświetlana rama, na której widnieje napis „Pracuj ciężko – baw się jeszcze bardziej”.Boki kabiny są ozdobione niepowtarzalnym wizerunkiem lwa namalowanym aerografem. Poza tym, na każdym z przednich jej narożników wymalowane są ślady pazurów, które sprawiają wrażenie, jakby pojazd został uszkodzony podczas ataku lwa. Także tył kabiny zdobi ogromna głową lwa z krzyżem św. Andrzeja i flagami św. Jerzego. Aby pojazd robił wrażenie także nocą, dodatkowe oświetlenie zostało zamontowane na zderzaku przeciwnajazdowym z polerowanej stali nierdzewnej, na osłonie grilla LightFix Big Nordic, oraz w górnej części kabiny. Przez całą szerokość pojazdu, za tylną osią, biegnie wykonany na zamówienie jednoczęściowy chlapacz z logo TempleMAN umieszczonym pomiędzy dwoma flagami Union Jack. Powyżej znajduje się kolejna belka świetlna i jedyne w swoim rodzaju, wykonane na zamówienie, podwójne tylne światła.


Wnętrze obszernej kabiny TGE GX pokryto ręcznie wykonanymi dywanikami, z których każdy opatrzony jest niepowtarzalnym logo 150-tysięcznego projektu, specjalną tabliczką ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Na wyposażeniu są fotele z wysokiej jakości skóry i alcantary z czerwonymi przeszyciami w romby oraz z czerwonymi pasami bezpieczeństwa, luksusowa koja z listwami i regulowanym zagłówkiem, kanapa TV, 22-calowy telewizor z pilotem, meblościanka z tyłu kabiny z kuchenką mikrofalową i ekspresem do kawy, klimatyzacja automatyczna i podgrzewacz wody, schowek pod leżanką i schowek, elektryczna roleta przeciwsłoneczna , cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala, ekran informacyjno-rozrywkowy o przekątnej 12,3 cala i oświetlenie wnętrza LED. Nowy TGX dla firmy Templeman Retailing & Vending Ltd jest napędzany silnikiem D26 o pojemności 12,4 litra i mocy 510 KM zgodnym z normą Euro6E.


Źródło: MAN Truck & Bus UK
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Księgowy online


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels