Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Kierowca wyścigowy oprowadza po swoim mobilnym domu

Utworzona: 2023-05-28


Aric Almirola, amerykański kierowca zawodowy startujący w wyścigach NASCAR, oprowadza po wnętrzu naczepy, którą on i jego zespół podróżują na zawody. W domu na kołach, pokazanym na filmie na YouTube, kierowca i jego ekipa mają wszystko, co potrzebne do pracy i życia.

W przemyślany sposób zaprojektowanym i wykonanym z najwyższą starannością wnętrzu naczepy znajduje się wszystko, co potrzebne jest kierowcy i jego drużynie podczas weekendów spędzanych na wyścigach. W tym miejscu, jak podkreśla Aric Almirola oprowadzający po wnętrzu, on i jego pomocnicy przebywają 38 tygodni w roku.


W jednym z pomieszczeń znajduje się kompletny, gotowy do jazdy zapasowy Ford Mustang, a poza samochodem zespół przewozi ze sobą m.in. zapasowy silnik oraz bogaty zestaw części zamiennych oraz wyposażenie mechaników.

W dość przestronnym pokoju pracują szef zespołu oraz inżynierowie, którzy m.in. analizują symulacje komputerowe. W pojeździe jest również miejsce na urządzenia służące do testowania oleju Mobil 1 i innych środków smarnych wykorzystywanych w samochodach wyścigowych. W szafkach schowany jest także sprzęt radiowy umożliwiający komuniakcję między członkami zespołu. Są tutaj również - co oczywiste - szafy na sportową odzież kierowcy i jego ludzi. W kąciku kuchennym są m.in. lodówka, zamrażarka i ekspres do kawy.

Aric Almirola to amerykański kierowca wyścigowy (kubańskiego pochodzenia), który startuje w pełnym wymiarze godzin w NASCAR Cup Series za kierownicą Forda Mustanga nr 10 w barwach zespołu Stewart-Haas Racing. Ściga się również w NASCAR Xfinity Series, prowadząc Forda Mustanga nr 08 dla SS-Green Light Racing.Źródło i screeny: YouTube
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Studio Patrzałek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels