Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Webfleet i Ford wspierają się dla dobra flot
Utworzona: 2023-03-16

Klienci biznesowi obu firm będąc użytkownikami samochodów osobowych i dostawczych mogą korzystać z danych telematycznych w celu usprawnienia operacji flotowych.

Ford dołączył do programu partnerskiego OEM.connect. Samochody osobowe i dostawcze wyposażone w system do komunikacji zostały przystosowane do połączenia z platformą Webfleet, co eliminuje potrzebę instalacji dodatkowych urządzeń. To zintegrowane rozwiązanie sprawia, że wykorzystanie technologii telematycznej przez menedżerów flot jest szybsze, łatwiejsze i tańsze. Dzięki OEM.connect auta mogą przekazywać dane z pojazdów bezpośrednio do platformy. Do przyłączenia niezbędny jest jedynie numer identyfikacyjny pojazdu (VIN). Webfleet wykorzystuje wartościowe dane dostarczane przez producenta OEM (ang. Original Equipment Manufacturer), aby zapewnić przejrzyste, łatwe w interpretacji analizy, które wspierają menedżerów flot w maksymalizacji wydajności floty, redukcji kosztów operacyjnych oraz promowaniu ekologicznej i bezpiecznej jazdy, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa danych dzięki usłudze certyfikowanej standardem ISO/IEC 27001:2013.

Cieszymy się, że marka Ford jest w naszym programie OEM.connect i że możemy zaoferować naszym wspólnym klientom zintegrowane rozwiązanie telematyczne. Współpraca podkreśla, jak ważne są dane telematyczne i jak wspólne wykorzystanie doświadczenia przyspieszy i usprawni zastosowanie technologiimówi Taco van der Leij, Wiceprezes Webfleet Europe.
Za pośrednictwem programu właściciele samochodów osobowych i dostawczych marki Ford mają dostęp do standardowych funkcji platformy Webfleet, takich jak raporty o wydajności floty, dane dotyczące przejazdów, monitoring GPS i kontrola zużycia paliwa, co pomaga usprawnić działalność operacyjną. Natychmiastowe powiadomienia dotyczące diagnostyki pojazdów, takie jak ostrzeżenia o poziomie ciśnienia w oponach, pozwalają na monitorowanie stanu floty w czasie rzeczywistym. Dzięki temu menedżerowie flot mogą zapewniać bezpieczeństwo kierowcom i minimalizować czasy przestojów pojazdów. Wszystkie dane dotyczące pojazdów są widoczne w interfejsie Webfleet i są dostępne z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji mobilnej Webfleet.

Rozwiązanie dostępne jest w Austrii, Belgii, Niemczech, Hiszpanii, Szwajcarii, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Czechach, Danii, Szwecji i Niderlandach. W przyszłości program ten będzie dostępny również w innych krajach i regionach.Źródło: Webfleet
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o. o. Sp. komandytowa


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels