Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czas pracy w transporcie drogowym z uwzględnieniem ostatnich zmian - darmowy webinar (23.03.2023)

Utworzona: 2023-03-13


Mimo, że nowe przepisy dotyczące ewidencjonowania czasu pracy kierowców weszły w życie w zeszłym roku, w dalszym ciągu budzą wątpliwości przewoźników. Tegoroczny webinar E100 Academy poświęcony będzie utrwaleniu wiedzy na temat zeszłorocznej nowelizacji, ale poruszy również temat planowanych w przyszłości zmian w ustawie o delegowaniu i projektu kolejnych zmian w czasie pracy kierowców.

Zapraszamy na kolejny webinar w ramach E100 Academy.

Bezpłatny webinar odbędzie się online 23.03.2022 (czwartek) o godz. 11:00 za pośrednictwem platformy Clickmeeting. Formularz zapisu oraz szczegóły wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

Program szkolenia

1. Źródła prawa w zakresie czasu pracy kierowców
2. Zakres uprawnień organów Państwowej Inspekcji Pracy
3. Czas pracy kierowców – ustawa o czasie pracy kierowców
  • wyjaśnienie podstawowych pojęć
  • ewidencjonowanie czasu pracy kierowców – zasady prawidłowego prowadzenia ewidencji po zmianach wprowadzonych od lutego 2022
  • aktywności kierowców wliczane do czasu pracy
  • systemy czasu pracy – rodzaje i możliwości ich wprowadzenia
  • praca w godzinach nadliczbowych i w porze nocnej
4. Podróż służbowa kierowcy
5. Środki prawne stosowane przez inspektorów pracy
6. Pytania

Prelegentka

Webinar prowadzony będzie przez ekspertkę ds. Kontroli, Agnieszkę Bochniak. Z wykształcenia prawnik. Zawodowo, praktyk z ponad dwudziestoletnim letnim doświadczeniem w działalności nadzorczo-kontrolnej. Od roku 2008 specjalizuje się w czasie pracy kierowców oraz czasie jazdy. Nie są jej obce zagadnienia dotyczące obowiązkowych przerw w jeździe i odpoczynki kierowców.

Ma wieloletnie doświadczenie jako szkoleniowiec. Prowadzi szkolenia z zakresu ochrony stosunku pracy, w tym, z zakresu czasu pracy i czasu pracy kierowców. Od 12 lat zajmuje się również pracą dydaktyczną na uczelniach wyższych, prowadząc zajęcia ze słuchaczami studiów podyplomowych.

Czym jest E100 Academy?

E100 Academy to program bezpłatnych szkoleń w formie webinarów, na których poruszane się najbardziej gorące tematy z branży TSL. Szkolenia mają bardzo interaktywny charakter - każdy uczestnik może zadać pytanie, poprosić o doprecyzowanie lub uzupełnienie nurtujących go kwestii. Więcej informacji o E100 Academy można znaleźć na oficjalnej stronie programu.

Twórcą programu szkoleń E100 Academy jest E100 - międzynarodowy dostawca usług biznesowych dla firm transportowych. Szeroki pakiet usług dla przewoźników obejmuje przede wszystkim karty paliwowe, opłaty drogowe (multiurządzenia), zwrot VAT i akcyzy oraz faktoring. Więcej informacji na temat oferty można uzyskać wypełniając formularz kontaktowy TUTAJ.

Zarezerwuj czas 23 marca 2023 (czwartek) i zapisz się na bezpłatny webinar: Czas pracy w transporcie drogowym z uwzględnieniem ostatnich zmian.
Do ulubionych


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels