Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Aktualizacja: w Czechach zamknięty odcinek drogi z Tanvaldu do granicy z Polską
Utworzona: 2023-02-01

Odcinek drogi I/10 z Tanvaldu do Harrachowa a następnie do przejścia granicznego z Polską, został zamknięty dla pojazdów powyżej 3,5 tony od godziny 11:00. Utrudnienia są związane z prognozowanymi intensywnymi opadami śniegu.

REKLAMA

Aktualizacja z 3 lutego 2023 roku

Czeska policja poinformowała, że ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne droga I/10 jest zamknięta dla ciężarówek na odcinku Tanvald – Harrachov i dalej w kierunku przejścia granicznego z Rzeczpospolitą Polską od godziny 6:25.

Należy też zachować szczególną ostrożność na odcinku drogi I/35 na Pacařické kopci, a następnie pod Hodkovice i na Jeřmanické kopci. Ruch jest tu ograniczony przez ciężarówki.

Informacja z 1 lutego 2023 roku

Czeska policja informuje, że wstępnie zamknięcie wyżej wymienionej drogi zaplanowano do godz. 12:00 w dniu 2 lutego 2023r. Zalecana alternatywna trasa dla samochodów ciężarowych prowadzi przez przejście graniczne Hrádek nad Nisou na drodze I/35. Funkcjonariusze apelują do kierowców ciężarówek by nie próbowali przejeżdżać przez zamknięty odcinek i stosowali się do proponowanych objazdów.

Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Intrans Przeprowadzki


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels