Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Nagrodzeni za rozwiązania, które wspierają zawodowych kierowców
Utworzona: 2023-01-20

Webfleet z tytułem Europejskiej Firmy Telematycznej Roku 2022.

Międzynarodowy zespół ekspertów Frost & Sullivan po raz drugi z rzędu nagrodził Webfleet za utrzymanie pozycji lidera w branży telematycznej, poprzez konsekwentne tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla flot, które odpowiadają na nowe wyzwania i możliwości w dynamicznym środowisku. Szczególnie doceniono zaawansowane rozwiązania firmy przeznaczone dla pojazdów elektrycznych, a także nowe rozwiązania w zakresie aplikacji, które wspierają zawodowych kierowców.

W tym roku firma znacząco rozbudowała swoje portfolio rozwiązań dla EV, aby aktywniej wspierać przedsiębiorstwa na drodze do elektryfikacji flot. Rozwiązanie Webfleet do zarządzania flotą pojazdów elektrycznych zostało zaprojektowane tak, aby pomóc przedsiębiorstwom na każdym etapie procesu elektryfikacji, począwszy od planowania transformacji i wprowadzenia pojazdów elektrycznych, poprzez monitorowanie ich użytkowania, zarządzanie ładowaniem, obniżanie kosztów eksploatacji i wszystkie inne narzędzia, niezbędne do uzyskania maksymalnych korzyści z przejścia na pojazdy elektryczne.


W 2022 r. Webfleet wprowadził na rynek aplikację Work App, która umożliwia kierowcom zawodowym efektywniejszą pracę przy użyciu urządzenia mobilnego z systemem Android. Zarządzający flotą i ich kierowcy mają dostęp do szerokiej gamy funkcji zarządzania personelem bez konieczności posiadania dodatkowego urządzenia. Firma zaprezentowała również swój najnowszy kompaktowy Terminal Kierowcy, PRO M, który jest w pełni zintegrowany z platformą zarządzania zleceniami Webfleet, zapewniając kompletne rozwiązanie dla wszystkich flot, zwłaszcza tych realizujących działania takie jak dostawy, utrzymanie, instalacje i naprawy.

Panel ekspertów docenił również nieustanne zaangażowanie firmy w kształtowanie zrównoważonej mobilnej przyszłości i zmniejszanie własnego śladu węglowego. Dzięki współpracy z organizacją non-profit Justdiggit, platforma Green Your Fleet firmy Webfleet umożliwia klientom oszacowanie poziomu emisji dwutlenku węgla wytwarzanego przez ich flotę i podjęcie działań równoważących, mających na celu zwiększenie pozytywnego wpływu na klimat.

Dzięki nieustannym innowacjom i ciężkiej pracy, Webfleet stał się jedną z największych na świecie firm oferujących rozwiązania telematyczne i jest zdecydowanym liderem w tej dziedzinie. Doceniamy firmę Webfleet za jej silne przywództwo, które obejmuje strategie skoncentrowane na kliencie i stanowi wzór wdrażania najlepszych praktyk. Firma zdobyła uznanie i zaufanie klientów oferując to, co najlepsze w branży telematycznej dla pojazdów użytkowychJohn Sisemore, Best Practices Research Analyst w Frost & Sullivan
Frost & Sullivan co roku przyznaje nagrodę Company of the Year Award firmom, które są liderami innowacji i rozwoju w swoich branżach. Nagroda jest najwyższym wyróżnieniem i stanowi wyraz uznania dla uczestnika rynku, który jest przykładem wizjonerskiej innowacyjności, wiodącej na rynku wydajności i niezrównanej obsługi klienta.

Źródło: Webfleet
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels