Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Masz szansę bezpłatnie zdobyć uprawnienia C+E
Utworzona: 2022-12-09

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku, w ramach projektu "Cała Naprzód III", zachęca osoby bezrobotne lub pracujące za minimalne wynagrodzenie do zrobienia kursu prawa jazdy na wspomnianą kategorię.

REKLAMA

Dla kogo skierowana jest oferta?

Jak czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Gdańsku, w projekcie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 30 lat, są mieszkankami i mieszkańcami Trójmiasta oraz powiatów gdańskiego i tczewskiego. To oferta wsparcia dla osób długo pozostających bez pracy, na przykład z powodu niskich kwalifikacji oraz pracujących za minimalne wynagrodzenie.

Ostatnie wolne miejsca, zgłoś się

Osoby zainteresowane nabyciem nowych umiejętności, bądź polepszeniem swojej sytuacji na rynku pracy mogą jeszcze skorzystać z bezpłatnych kursów prawa jazdy. Oferta dotyczy kursów: kat. C+E, którego pozytywne ukończenie pozwala na kierowanie samochodem ciężarowym z przyczepą lub ciągnikiem siodłowym z naczepą oraz kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej (dot. uprawnienia do przewozu towarów i osób).

Co należy zrobić?

Zainteresowani propozycją proszeni są o kontakt w dni powszednie pod numerem tel. 58 347 82 99 lub kom. 502 986 387 (biuro projektu).

Realizacja dofinansowana ze środków unijnych

„Całą Naprzód III” realizują: gdański MOPR w partnerstwie z gminami Pszczółki i Suchy Dąb. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Działanie 5.2. Aktywizacja zawodowa, Poddziałanie 5.2.1. Aktywizacja zawodowa – mechanizm ZIT. Wartość realizacji to 2 088 000 zł, w tym dofinansowanie z Unii Europejskiej wynosi 1 983 600 zł. Projekt potrwa do końca czerwca 2023 roku. Do tej pory z różnorodnych szkoleń, warsztatów zawodowych i staży w ramach „Całej Naprzód III” skorzystało lub nadal podnosi kwalifikacje 100 osób.

Źródło: Urząd Miejski w Gdańsku
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
TN-MOTO Tomasz Jurkowski


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels