Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Jedno urządzenie obsługujące siedemnaście systemów poboru opłat

Utworzona: 2022-11-29


UTA Edenred rozszerza zakres działania ogólnoeuropejskiego rozwiązania do rozliczania opłat drogowych na Bułgarię.

Użytkownicy UTA One mogą teraz wygodnie rozliczać przejazdy obejmującą 6060 km siecią płatnych dróg w Bułgarii, łącznie z autostradami oraz drogami pierwszej i drugiej kategorii. Dla firm transportowych dodanie nowego systemu poboru opłat drogowych upraszcza przetwarzanie i administrowanie przejazdami przez ten ważny kraj tranzytowy. Bułgarski system poboru opłat drogowych może zostać aktywowany na urządzeniach pokładowych UTA One zdalnie w formie aktualizacji OTA.

Oprócz funkcji rejestracji opłat drogowych, umożliwia korzystanie z usługi telematycznej SmartConnect. Rozwiązanie to pomaga zwiększyć transparentność i efektywność zarządzania flotą, dostarczając w czasie rzeczywistym szczegółowych informacji na temat pojazdów przemieszczających się po Europie.

UTA One to sprawdzone rozwiązanie dla wygodnego, ogólnoeuropejskiego transportu. Z każdym nowo dodanym systemem poboru opłat drogowych ułatwiamy życie naszym klientom. Dzięki wprowadzeniu UTA SmartConnect rozwiązanie UTA One stało się jeszcze bardziej kluczowym narzędziem do efektywnego zarządzania flotą- podkreśla Iulian Alexe, Dyrektor Krajowy UTA Edenred na Rumunię i Bułgarię.
UTA One to jedno urządzenie pokładowe obsługujące 17 systemów poboru opłat drogowych w 15 krajach przez co jest najbardziej wszechstronnym rozwiązaniem EETS na rynku. Obecnie obsługuje systemy poboru opłat drogowych w Belgii (w tym Liefkenshoektunnel), Niemczech, Francji, we Włoszech (łącznie z promem Caronte), Austrii, Polsce (A4 i system e-TOLL), na Węgrzech, w Bułgarii, Portugalii, Hiszpanii, Norwegii (w tym promy i mosty na autostradach), Szwecji (mosty), Danii (mosty) oraz Szwajcarii (w tym Liechtenstein).

Źródło: UTA Edenred
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LINK Sp. z o.o.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels