Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Dachser przejmuje niemieckiego producenta oprogramowania
Utworzona: 2022-11-24

Dachser nabył większościowy udział w firmie Kasasi GmbH z siedzibą w regionie Allgäu.

Założona w 2009 roku firma Kasasi zajmuje się tworzeniem innowacyjnego oprogramowania służącego do optymalizacji procesów w transporcie drogowym, kolejowym i wodnym.

Jako wysoce innowacyjny dostawca rozwiązań w zakresie łączności i aplikacji IoT, Kasasi doskonale poszerza nasze własne kompetencje cyfrowe. Platforma łączy dane telematyczne pochodzące z ponad 8500 naszych nadwozi wymiennych i 5000 naczep z danymi dotyczącymi wysyłki i planowania, które pochodzą z naszego podstawowego systemu zarządzania transportem, Domino. Inteligentne połączenie i analiza tych danych otwiera zupełnie nowe możliwości planowania transportów, obliczania czasu dostawy, a nawet śledzenia przesyłek i zarządzania nimi- mówi Stefan Hohm, dyrektor ds. rozwoju i członek zarządu Dachser.
Systematyczna cyfryzacja odgrywa kluczową rolę w wysiłkach na rzecz dalszej optymalizacji i wzmacniania łańcuchów dostaw swoich klientów.

Dzięki odpowiednim technologiom cyfrowym możemy jeszcze bardziej zwiększyć wydajność, ściśle zintegrować naszych klientów z naszymi procesami i przetransportować więcej towarów korzystając z istniejącej ładowności. Zwiększenie przejrzystości usprawnia planowanie i skraca czas reakcji na wszelkie zakłócenia w łańcuchach dostaw – podkreśla Burkhard Eling, dyrektor generalny Dachser.
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Intrans Przeprowadzki


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels