Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Polski serwis z europejską nagrodą

Utworzona: 2022-11-21


Goodyear docenił kolejny polski serwis flotowy. Dr Felga z nagrodą TruckForce Service Awards za III kwartał 2022.

Wyróżniający się wysoką skutecznością operacyjną i umiejętnością elastycznego reagowania na potrzeby flot, polski serwis Dr Felga znalazł się w gronie pięciu europejskich partnerów uhonorowanych przez Goodyeara nagrodą TruckForce Service za trzeci kwartał 2022 roku. Wyróżnienie to jest przyznawane za wyjątkową jakość świadczonych usług.

W tym kwartale wybraliśmy pięciu partnerów, którzy wykazali się perspektywicznym myśleniem, innowacyjnością i bezkompromisowym podejściem do obsługi klientów przy jednoczesnym skutecznym wykorzystaniu ekosystemu TruckForce, w tym aplikacji Goodyeara, takich jak eJob. W imieniu Goodyeara i wszystkich klientów TruckForce chciałbym podziękować naszym partnerom za ich wyjątkową pracę zespołową i zaangażowanie - powiedział Adam Stanton, European Network & Service Manager w Goodyear Commercial.


Dr Felga to polska rodzinna firma, która jest partnerem producenta opon od 15 lat, z czego dziesięć jako członek sieci TruckForce. Przedsiębiorstwo jest ukierunkowane na świadczenie mobilnych usług serwisowych dla flot zlokalizowanych w rejonie południowo-zachodniej Polski, w pobliżu jednej z najbardziej ruchliwych autostrad. Region, w którym działa firma Dr Felga, w ostatnich latach znacznie rozwinął się przemysłowo, co przełożyło się na rosnący popyt na usługi serwisowe - centrum serwisowe bez problemu odpowiedziało na nowe wyzwania. Firma Dr Felga zarządza dużą liczbą zakontraktowanych flot Goodyeara, a większość zleceń realizuje za pośrednictwem aplikacji eJob.

Źródło: Goodyear
grafika poglądowa
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels