Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Mapa pokaże gdzie warto zatankować, nawigacja doprowadzi do celu

Utworzona: 2022-11-16


Eurowag zaktualizował swój portal klienta. Jego użytkownicy mogą liczyć na szybszy czas reakcji i nowe funkcje map. Wprowadzono m.in. ulepszoną mapę sieci akceptacji, a także dostosowaną do potrzeb firm transportowych nawigację dla ciężarówek.

Portal dla klientów Eurowag (dostępny po zalogowaniu się za pomocą nazwy użytkownika i hasła) jest teraz stabilniejszy, ma intuicyjny interfejs, oferuje szybszy niż wcześniej czas reakcji, responsywny design dla łatwego i przyjaznego użytkowania na telefonach komórkowych oraz, co najważniejsze, mapy mają większą funkcjonalność.

Zaktualizowane mapy pozwalają użytkownikom łatwiej orientować się w sieci punktów akceptacji firmy. Sieć ta obejmuje, dzięki współpracy z partnerską firmą Travis, nie tylko tysiące stacji paliw w całej Europie, ale także myjnie samochodowe, punkty czyszczenia cystern i parkingi. Mapy oferują bardziej szczegółowe informacje na temat konkretnych stacji, w tym dokładne lokalizacje, aktualne ceny paliwa i AdBlue oraz inne usługi. Zaktualizowano również nawigację pod kątem potrzeb właścicieli samochodów ciężarowych, która uwzględnia limity tonażowe mostów lub ograniczenia wysokości tuneli. Można tworzyć na mapach listę ulubionych przystanków, łatwiej monitorować wybrane stacje dzięki powiadomieniom czy planować tankowanie w konkretnym miejscu.

Wszystkie nowe funkcje są dostosowane do potrzeb komercyjnego transportu towarowego. Dzięki ulepszonym mapom użytkownik może mieć pewność, że zaplanowana trasa jest dostosowana do specyfiki jego samochodu ciężarowego i że nie spotkają go po drodze żadne niedogodności. Z doświadczenia wiemy, że ograniczenia tonażowe i wysokości na trasie lub zbyt mała liczba miejsc parkingowych mogą znacznie utrudnić życie kierowcom, a większość systemów nawigacyjnych nie uwzględnia tych parametrów
- prezentuje zalety zaktualizowanych map Jiří Orság, Product Owner w Eurowag.
Najważniejsze uaktualnienia:
• Ulepszona mapa sieci akceptacji
- pokazuje również usługi sieci partnerskiej Travis, takie jak myjnie samochodowe, usługi czyszczenia cystern i parkingi;
- podaje szczegółowe informacje o stacjach tankowania, w tym lokalizację, ceny paliw i inne usługi;
- umożliwia planowanie trasy z uwzględnieniem parametrów samochodu ciężarowego;
• Korzystanie z portalu klienta na telefonie komórkowym;
• Możliwość tworzenia listy ulubionych stacji paliw i innych przystanków;
• Łatwe do skonfigurowania powiadomienia, np. o tankowaniu na określonej stacji paliw.

Eurowag - przypomnijmy - oferuje produkty i usługi oparte na technologiach cyfrowych, w tym telematykę i nawigację, płatności za paliwa konwencjonalne i alternatywne, ładowanie pojazdów elektrycznych czy uiszczanie opłat drogowych.

Źródło: Eurowag
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels