Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Kolejny producent wjeżdża na długie dystanse
Utworzona: 2022-11-04

Firma Apollo Tyres wkracza na europejski rynek długodystansowych opon naczepowych (LHT) wraz z premierą nowego modelu EnduMile LHT.

REKLAMA
Nowy model klasy A w kategorii oporów toczenia będzie najtrwalszą i zapewniającą największą oszczędność paliwa oponą do samochodów ciężarowych w całej historii produktów firmy Apollo Tyres. Dzięki nim firma chce powalczyć o klientów szukających opon najwyższej jakości.

Opona EnduMile LHT jest wyposażona w szeroką i stabilną powierzchnię styku, która optymalizuje rozkład naprężeń, a całkowicie nowa mieszanka polimerów oraz wypełniaczy ogranicza opory toczenia, zapewniając jednocześnie stały poziom przyczepności na mokrych nawierzchniach. Ta innowacyjna mieszanka wspomaga również działanie w sytuacji zmian temperatury podczas długotrwałej eksploatacji, aby zachować doskonałe osiągi i trwałość opony.

24-miesięczny program obejmujący projektowanie, rozwój i testy przeprowadził europejski zespół badawczo-rozwojowy Apollo Tyres działający w Holandii. Rozbudowane symulacje komputerowe wraz z wymagającymi testami w rzeczywistych warunkach pomogły zweryfikować dynamiczne właściwości i trwałość opony w szerokim zakresie warunków atmosferycznych oraz drogowych na całym kontynencie. Jest to pierwszy przypadek, gdy opona do samochodu ciężarowego marki Apollo otrzymała klasę A w kategorii oporów toczenia.

Wyprodukowany na Węgrzech nowy model EnduMile LHT będzie dostępny na początku 2023 roku.
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Viking Line Cargo


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels