Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Wydajnie i bezpiecznie w specyficznym środowisku
Utworzona: 2022-11-03

Na targach BAUMA 2022 w Monachium Goodyear zaprezentował produkty, usługi i rozwiązania w zakresie zarządzania oponami dla pojazdów pracujących w sektorze budowlanym i górniczym.

REKLAMA
Goodyear zaprezentował na targach BAUMA najnowsze technologie w oponach i rozwiązania, które pomagają zwiększyć wydajność flot.

To doskonała platforma, aby pokazać, jak połączenie produktów, usług i rozwiązań do zarządzania oponami może zwiększyć bezpieczeństwo i obniżyć koszty w branży budowlanej. Innowacyjne opony i zintegrowany z nimi system TPMS pomagają zoptymalizować czas pracy i wydajność firm
– zapewnił Octavian Velcan, dyrektor zarządzający Goodyear Off-The-Road w regionie EMEA.
Wśród nowości produktowych targowi goście będą mogli zobaczyć m.in. oponę Goodyear GP-3E do ładowarek kołowych, wozideł przegubowych i równiarek, która charakteryzuje się innowacyjną, lekką konstrukcją i zrównoważoną trakcją. Kluczowe korzyści, które oferuje to zoptymalizowany koszt użytkowania w przeliczeniu na godzinę pracy pojazdu, a także niski poziom wibracji, co oznacza podniesienie poziomu komfortu pracy kierowcy.


Kolejną nowością jest opona Goodyear Powerload zaprojektowana z myślą o kompaktowych ładowarkach kołowych i równiarkach. Przy produkcji zastosowano rozwiązanie Smooth Guard Technology, czyli wyjątkowo grubą i gładką gumową warstwę ochronną w obszarze barku i ściany bocznej, która zwiększa odporność na przecięcia. Zaawansowany, samoczyszczący się wzór bieżnika zapewnia doskonałą trakcję do przodu i na boki, co umożliwia pracę w trudnych warunkach.

Obie nowe opony są "Electric Drive Ready", co oznacza, że mogą być stosowane w pojazdach z elektrycznymi i hybrydowymi układami napędowymi, na także w maszynach z konwencjonalnym silnikiem Diesla.

Potentat oponiarski pochwali się na targach również udoskonalonym systemem TPMS Heavy Duty, który komunikuje się z użytkownikami za pośrednictwem FleetHub (aplikacja mobilna + internetowa) lub DriverHub (aplikacja mobilna), dostarczając kierowcom i menedżerom informacji umożliwiających prewencyjne działania na rzecz utrzymania maksymalnej sprawności i mobilności floty.

Źródło: Goodyear
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
STALSPEED


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels