Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Włosi wprowadzają dodatkowe zakazy na A22
Utworzona: 2022-09-28

Będą obowiązywać na odcinku autostrady Brenner od Vipiteno/Sterzing do granicy państwowej w dniach 3 i 26 października.

Zakaz dotyczący pojazdów o masie ponad 7,5 t. jadących w kierunku północnym będzie obowiązywał na odcinkach autostrady A12/A13 od Vipiteno/Sterzing do granicy austriackiej w dniach 3 oraz 26 października w godzinach od 00:00 do 22:00. Zakaz został wprowadzony dekretem władz prowincji Bolzano wydanym 22 września, 2022.

W związku ze świętami państwowymi przypadającymi w tych dwóch dniach (03.10 Dzień Jedności w Niemczech i 26.10 Święto Narodowe w Austrii) obowiązuje świąteczny zakaz ruchu dla pojazdów ciężarowych.

⛔Zakazem w dniu 3 października objęty jest odcinek z Vipiteno do granicy austriackiej w przypadku pojazdów jadących w kierunku północnym, jeśli miejscem docelowym są Niemcy lub dotarcie do celu wymaga przejazdu przez Niemcy.

⛔Zakaz w dniu 26 października również dotyczy odcinka z Vipiteno do granicy austriackiej w przypadku pojazdów jadących w kierunku północnym. Pojazdy jadące autostradą na terenie prowincji Bolzano w momencie wejścia w życie zakazu, mogą zatrzymać się na parkingu SA.DO.BRE w Vipiteno lub na innych udostępnionych miejscach wzdłuż autostrady na terenie sąsiadujących gmin, a także na parkingach wyznaczonych przez policję drogową.

Z zakazu wyłączone są:
• pojazdy używane wyłącznie do przewozu bydła przeznaczonego do uboju oraz łatwo psujących się artykułów spożywczych
• pojazdy dowożące napoje do miejscowości turystycznych,
• pojazdy ekip przeprowadzających naprawy systemów chłodzenia, których nie można odłożyć,
• pojazdy świadczące usługi holownicze, pojazdy pomocy drogowej;
• Pojazdy służb bezpieczeństwa publicznego, wywóz śmieci,
• przewozy pasażerskie na regularnych kursach regularnych, a także ciężarówki wojska i maszyny rolnicze na przejazdy, których nie można odłożyć;
• przejazdy w ramach kombinowanego transportu drogowo-kolejowego, pod warunkiem posiadania rezerwacji kolejowej zawierającej nr rejestracyjny pojazdu, datę, godzinę pociągu.
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels