Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Zarejestruj się i weź udział w TransLogistica Poland
Utworzona: 2022-09-28

Od 7 do 9 listopada br. w EXPO XXI Warszawa, trwać będzie wiodące wydarzenie dla firm korzystających i poszukujących usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (tj. załadowców i właścicieli ładunków, czyli producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL.

TransLogistica Poland to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla firm poszukujących i korzystających z usług w zakresie logistyki, transportu i spedycji oraz dla wszystkich zawodowo związanych z branżą TSL.

Organizatorzy zapraszają do rejestracji na Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland. Poznaj ofertę blisko 300 wystawców z Polski i Europy. Jeżeli korzystasz z usług transportowych i logistycznych lub reprezentujesz branżę TSL – Twój wstęp jest bezpłatny!

❗️UWAGA❗️ Ze względu na duże zainteresowanie odwiedzających, wymagana rejestracja online do 6.11.2022 r. Nie będzie możliwości rejestracji online i rejestracji na miejscu podczas targów.

📝Formularz rejestracyjny
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels