Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Prilo - nowa inwestycja spółki Adampol
Utworzona: 2022-09-28

Giełda Transportu Aut Prilo została przedstawiona branży logistyki samochodowej.

Firma Adampol S.A. od 30 lat wyznacza trendy w branży transportowej, poprzez zespół specjalistów, spedytorów i wykwalifikowanych managerów, po flotę auto-transporterów oraz serwis.

Najnowszym produktem spółki Adampol jest platforma Prilo, stanowiąca wirtualną giełdę transportu aut. Powstała w oparciu o potrzeby i kierunek rozwoju branży zgodny z logistyką 4,0. Platforma umożliwia zarządzanie transportem samochodów z poziomu jednego narzędzia. Pozwala zawierać
transakcje, szybko kontaktować się z klientami i przewoźnikami, monitorować status transportu w czasie rzeczywistym, a także przydzielać kierowców i ciężarówki do danego ładunku. W rezultacie, auto-transport oraz przedsięwzięcia pokrewne można prowadzić w efektywniejszy sposób, a co z tym związane, znacząco zwiększać zasięg działań, pozyskiwać nowych kontrahentów oraz wykonawców, nawet najbardziej nietypowych zleceń.

Ceremonię otwarcia obecnością zaszczycili goście m.in. ambasador Republiki Korei Lim Hoon-Min, przedstawiciele koncernów Hyundai GLOVIS (właściciel Adampol SA) oraz Samsung. Udział w wydarzeniu wzięli także eksperci ze Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.


Źródło: Adampol S.A.
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels